Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbetegségnek van kívülről...

Cukorbetegségnek van kívülről jól látható jele?

Figyelt kérdés

Az elhízáson kívül,mert az nem vagyok.

Pár hónapja mentőt kellett hívni,mindegy mi miatt.És megkérdezte hogy cukorbeteg vagyok e,de előtte ránézett a karomra.Aztán most pár hónap után elmentem más miatt terheléses cukor vizsgálatra és nem tudták megcsinálni mert magas volt..Honnan gondolhatta?(egyébként még nem 100% hogy az vagyok mert csak kétszer mérték,bár mindkétszer magas volt)Nagy rá az esély de az is lehet hogy "csak" IR



márc. 23. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ninca kulso jele. De a mentos azert is kerdezhette mert ha pl az vagy akkor egyertelmuen az okozta a rosszulletet
márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos kórképek esetén rutin kérdés, mert egy ismerten cukorbeteg ember esetén lehetnek eltérések a protokollokban. Ugyanígy allergia szezonban rutin kérdés az allergiára vonatkozó. Ha a beteg képes kommunikálni akkor a kórelőzmény, ismert betegségek kikérdezése fontos infókkal szolgál.
márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!