Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tb nélkül a háziorvos ellát...

Pepecske1555 kérdése:

Tb nélkül a háziorvos ellát ha utólag ki van számlázás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hete elkapta a skarlátot, én is elkapta múlt héten de, közben jobban lettem hétvégére, e hét elején ki jöttek rajtam a pöttyök majd 3 nap múlva elmúltak de, jött egy irtó nagy fájdalom a bokámba kezeim térdem, meg van duzzadva kezem lábam is ma már a vállam is elkezdett fájni, a főnököm nem jelentett be a héten derült ki hogy a régi lakcímre jött ki tb csekk hogy fizetnem kell rá néztem ügyfélkapun hogy november óta nincs fizetve a tb így nem is mertem orvoshoz menni pénteken se a hétvégén
márc. 24. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyfelkapun is lehet fizetni.

Fél év "türelmi idő" van, addig zöld a tb-d.

márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem zöld a TB, hanem piros, ha nincs rendezve, fél évig viszont kapsz ellátást, utána lesz barna, akkor már nem látnak el, csak miután kifizeted, de a skarlát nem tudom milyen veszély alá esik, mert ha járványügyileg probléma a betegség, akkor más a helyzet, orvost meg kell kérdezni ilyenkor

mi van, a munkáltatót meg felszólítani, hogy fizesse be utólag.

márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Főnöknek szólni, tegye meg utólag, de azonnal.

Hatalmas bünti jár neki is ezért.

márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!