Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször vannak izületi fájdalmaim. Milyen házi praktikát lehetne használni rá? Főleg vállban, csuklóban, ujjaknál érzem.

Figyelt kérdés

Szerintem csak erőltetés miatt van, legalábbis nagyon remélem. Korábban sosem voltak ilyen problémáim és még csak 29 éves vagyok, családomban sem voltak ilyen jellengű betegségek. Van egy másfél éves kislányom, aki még nem sétál, csak kézen fogva pár métert. Járunk gyógytornára, de amíg nem megy, addig nagyon sokat van kézben. Fel is kéreszkedik. Használunk levegőzéshez hordozót, amivel magamra tudom kötni, de akkor is már kg 13 kg és megerőltető naponta sokat fogni, cipelni és sokszor egy kézzel, mert éppen mást is kell csinálni.


Voltaren és flektor krémmel kenegetem, de nem sokat használ. Pihentetni nem tudom, mert minden nap igényli a kicsi, hogy felvegyem, cipeljem, levegőzzünk (babakocsit sosem viselte el). Csuklóm utoljára be is volt kicsit duzzadva, arra ecetes vizes ruhás borogatást is tettem. Van esetleg valami más tippetek még, ami segíthet?



márc. 26. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha el tudsz jutni fizioterápiás kezelésre, az használhat. Mágnes vagy lézer. Házi praktika ezen a ponton már nem fog segíteni, akármivel borogatod vagy kened. A túlerőltetésből sajnos nagyon komoly, hosszútávú gond is lehet, egy ismerősömnek ilyenből lett ínhüvely gyulladása, amiből egy évig nem bírt kimászni.
márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A babakocsiba már ezer éve bele kellett volna szoktatnod. Ezt sosem értettem,nem kívánságműsor.
márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!