Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Füldugulás esetén mit tehetek?

Füldugulás esetén mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már egy hete lassan hogy megfáztam, eléggé náthás vagyok, a torkom is fájt (de legalább ez már elmúlt), és ma reggel arra ébredtem hogy kissé be van dugulva a fülem. Nem vészesen, de azért zavaró volt. Aztán ez mostanra elmúlt, viszont mintha tompábban hallanák, ez sem annyira, csak kicsit. Sajna ilyenkor hajlamos vagyok mindent túlgondolni és bebeszélni magamnak, szóval kezdek kissé félni. Tehetek valamit hogy jobb legyen, vagy meg kell várnom amíg teljesen ki nem gyógyulok?

ápr. 5. 12:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem semmi komolyabb gond nincsen. Velem is volt ilyen hogy kb. 2 hétig el volt dugulva, és a semmiből jobb lett, biztosan a megfázástól van. Fül cseppet meg ilyesmiket ne hasznalj mert attól jobb nem lesz. Idővel rendbe jön :)
ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenképpen menjél el fül orr gégészetre,főleg ha halláscsökkenés van.Első körben kimossák vagy elküldenek hallásvizsgálatra.

Valószínű hogy ráment a nátha.

Mivel a fülről van szó,jobb félni mint megijedni.

ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!