Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebben az esetben mi a teendő?

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 éve foltos hajhullással küzdök, a hekyzet mostanra nagyon eldurvult, konkrétan alig maradt hajam. Voltam minden féle vizsgálaton, nem találták okát, minden orvos fül-orr-gégészetre küld vissza, mert volt 4 arckoponya ct-m, mind a 4 ct kimutatta hogy van ar arcüregembe egy 1,5 cm ciszta. Mostanra ott tartok hogy elmentem 3 külömböző fül-orr gégészhez hogy segítsenek már.. az egyik azt mondta hogy "el van sorvadva a mandulám". A másik azt mondta hogy gócos gyulladt a mandulám és az a ciszta az

arcüregembe is egy plusz góc pont. A harmadik orvos pedig azt mondta hogy egyik sem gócos, a mandula talán-talán, de ő nem vállalna ekkora kockázatot hogy el legyen távolítva.

Könyörgöm segítsetek, mert már konkrétan nincs hajam, és nem tudok hova fordulni ez ügyben.



ápr. 9. 18:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az a helyes írás hibákért, nagyon nagyon ki vagyok bukva.
ápr. 9. 18:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek hullott így a haja, nála sokízületi gyulladás lett a diagnózis, de miután kezelve lett, se állt meg a hajhullás.
ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem akarják kivenni a mandulád ha láthatóan gyulladt?? Ha régóta gyulladt illetve rendszeresen begyullad akkor ki szokták venni.

Na meg ha látták hogy gyulladásod van miért nem kezeltek?

ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Idén még nem volt begyulladva, dee az elmúlt 3 évben rendszeresen tüszős mandulagyulladásom volt..

Az egyik orvos azt mondta hogy májusba van időpontja, és ő kiműti.

De a másik orvos azt mondta hogy nem kell műteni mert szerinte nem ettöl van a foltos hajhullásom.

Már nem tudom mi tévő legyek🥺

ápr. 9. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen a hajhullast és az ilyen ízületi gyulladast, szemgyulladást mindig vmi góc okozza. Góctalanítani kell. Mindenképpen!

Ebben a cipőben járok. Fele hajam kihullott már, fogaszati góc miatt mïteni kell a bal alsó bölcsességfogam, ami impaktált. Nekem az miatt lett pl a mandulámon egy gennycsap is.

ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huu sajnálom. Jobbulást neked.

Akkor így a manduládat is ki kell venni, vagy "csak" a fogad?

ápr. 10. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
A cisztát miért nem vették ki?
ápr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért mert eddig minden orvos azt mondta hogy nem kell kivenni mert az emberek 80%-ának van.. ez nekem fura volt. De most egy másik fül orr gégész pedig azt mondta hogy az is egy góc pont és ki kell venni.
ápr. 11. 08:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ki kell venni,nem tudom ki mondta azt a hülyeséget,hogy nem. Vetesd ki és elmúlik a bajod. Az h ciszta olyan kis artalmatlanul hangzik. Közben meg egy baktériumtenyészet gennygombóc.
ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedvesvalaszolok es kerdezok ti nők vagy fèrfiak vagytik?

Nekem.diffuz hajhullasok van mar mindent bejartam kihuzta 4 fogam az utolsot ma egy hete es semmi valtozas....

ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!