Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szóltok Karsai újabb...

Mit szóltok Karsai újabb videójához?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 14. 05:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon megrazott, nagyon szomoru ez a latvany.

Nem volna szabad hagyni, hogy ennyit szenvedjen :(

Kinek jo ez?

Neki biztos nem, aki nezi, aki ott van es latja annak sem.

Ez a video eljut remelem, az olyan emberekhrz is, akik elforditottak a fejuket amikor ott ult a perlamentben es harcolt az eletvegi dontesekben

ápr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Meglepődtem, hogy már ennyire leromlott az állapota, aztán utána olvastam a betegség lefolyásának és az a jó, hogy lélegeztető gépre még nincs szüksége. Szerintem jobban kellene erőltetni a gyógytornát. Vannak gyógyszerek is, amik lassíthatják a betegség progresszióját, valamint folyamatosak a kutatások. Nem szabad feladni, mert lehet, hogy pár év és akár gyógyíthatóvá válik ez is. Nem támogatom az életvégi döntésekkel kapcsolatos álláspontját.
ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elakadt a szavam. Végtelenül sajnálom őt... csak bámulja a plafont... 😞
ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

#2: Nem szabad feladni? Valószínűleg ő azt lehetséges pár évet meg sem fogja élni.

Néhány hónap alatt ennyire leromlott az állapota. Szerinted miben reménykedhet?


Istenem, ezek a végtelenül buta hozzászólások...


#1: Nagyon nagyon sajnálom őt. Mikor Gulyás Gergely jobbulást kíván neki, felfordul a gyomrom.

Hiába eljut a videó hozzájuk, ugyanúgy nem fognak foglalkozni a témával. Ami nagyon szomorú.

ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
azért a korháznak nevezett halágyárakban is vannak szenvedők akiknek nem látjuk a szenvedését mert nem reklámozzák azt a médiában
ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

"Kedves" 2-es!


Undorító féreg vagy.

Az ilyenek miatt élhetetlen ez a világ.

ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Engem is nagyon megrázott, különösen a tekintete, ahogy mered maga elé. Nagyon megtörtnek látszott. Minden elismerésem az övé a bátorságáért, és azért amilyen méltósággal viseli a sorsát.

Kívánom neki hogy nyerje meg a Starasbourgi ügyét, igaz hogy az rajta már nem segít, de talán valamennyire elégtétel lehet.

ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!