Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattogó füllel mit kezdjek?

Pattogó füllel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2 hete beteg voltam, és a fülem is bedugult (pedig sosem szokott). Egy ideig hagytam, mert mindenki azt mondta majd magától kidugul. Na nem így lett. Irattam fel fülcseppet háziorvosommal, viszont itthon azt mondták mielőtt még kiváltanám próbálja meg a paraffin olajat, mert hátha. A dugulást le is vette már másnapra, viszont amikor nyelek még hallom ahogy pattog. Hagyjam az olajat, és váltsam ki inkább a cseppet?

ápr. 20. 22:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Én ugyanígy voltam pár hete, és nekem a fül csepp segített.
ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű nálam is az lesz. Köszönöm hogy válaszoltál :)
ápr. 20. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Orrmosas orroblitovel, szteroidos orrspray es esetleg fulspray
ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem igazából már 3 éve pattog, én hozzászoktam, nem tudom nélküle elképzelni a napokat. Az elején még voltam vele orvosnal. Melegítést ajánlott. Nem segített... Megtanultam együtt élni vele, nincs vele problémám :)
ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!