Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettöl lehetséges?

Ettöl lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kérdésem az lenne, hogy van egy 15mm-es ciszta az arcüregembe, 3 éve. 2 éve elkezdett foltokba kihullani a hajam, de már nagyon eldurvult a helyzet. Ezt okozhatja ciszta?

(Azt még leirom nem tudom mennyire számít, de 3 éve az volt a leletemen hogy "magas jeladású ciszta" most pedig az van írva hogy "retencios ciszta" de a mérete ugyan annyi 1,5 cm végülis nem nőtt)



ápr. 23. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra utal, hogy a mérete nem változik, hanem stagnál. Sajnos igen,a ciszta okozhat hajhullást.
ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
ápr. 25. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Szinte biztos, hogy azert hullik.

Miert nem kezdlik?

ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia. Azóta újra voltam fül-orr gégészeten, és azt mondták hogy csak úgy tudják kivenni a cisztát ha műtét közben eltörik az arcüreg csontom.. 🤦‍♀️ soha az életembe nem hallottam ilyet.

És elvileg a cisztákat a bal felső 6os fogam csinálja. Elmentem fogászatra, azt mondták hogy azt a fogat gyökérkezelni kell. Egy gyökérkezeléssel meglenne oldva a probléma? Ezt kétlem..

ápr. 25. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább húzasd ki. Biztosan a fogad gyökerenél is van valami góc. Legjobb, ha kihúzatod es kérsz antibiotikumot. Nekem fogaszati góc okozott féloldali mandulagócot is. Ez az eltörik az arcüreget még soha nem hallottam.

Lényeg, hogy meg kell szüntetni a gócot, mert súlyosabb dolgokat is okozhat. Agyhártya gyulladás, szívbelhártya gyulladás...stb. es azért neked már régóta fennáll.

Nem megilyeszteni akarlak csak segíteni.

ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Ma kaptam időpontot a foghúzásra(szájsebészetre) májusra. De ha ezt a fogat eltávoltítják akkor a ciszta felszívodik?

Gócos fogtól mandula góc? Miket tud okozni egy rossz fog, atya világ😳 akkor eltávolították a mandulád is? Vagy a gócos fog eltávolítása után, megszünt a manduka góc is?

ápr. 26. 14:33
 7/8 A kérdező kommentje:
mandula* bocsánat elírtam
ápr. 26. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nyúltak a mandulámhoz....meg ott van. De antibiotikumot kell szednem. Remélem eltűnik. Igen a gócos fog sunyi es csúnya gondokat okoz.
ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!