Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kettő hete történt velem...

Kettő hete történt velem olyan, hogy fel ébredésemkor annyira szédültem, hogy nem tudtam ki kelni az ágyból de azóta is ha balra és jobbra fordulok szédülök mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Doktornál is voltam, vérvételre küldött ami május 16-án lesz

ápr. 23. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kb az összes létező betegségnek tünete a szédülés így nehéz megmondani.


Az viszont furcsa, hogy majd 1 hónapra kaptál időpontot vérvételre. Nálunk max 5 napot kell várni.

ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is legalább egy hónapot kell sajnos, mire kap az ember laborra időpontot. :(
ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a doki sem tudtam meg mondani :(

Igen sajnos Heves megyében eléggé rossz az egészségügy

Meg mondta, hogy igyak kávét amit eddig nem ittam és most (32 évesen) szokjak rá?!

ápr. 23. 17:32
 4/11 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod rendben van? Mennyi szokott lenni alapjáraton? Már csak azért is kérdezem, mert ha a doki azt javasolta, hogy igyál kávét , akkor valószínűnek tartom, hogy alacsony.

Sajnos nem csak Heves megyében rossz az egészségügy. Itt Budapesten is ugyan ez a helyzet, hogy egy hónapot kell várni a labor időpontra. De összeségében az egész egészségügy haldoklik, megyétől függetlenül. Khhhöm…akarom mondani vármegye.

ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ma nézte eléggé alacsony 118/85 volt de alapján 125-126-127-128 körül szokott mozogni


Igen sajnos észre vettem, hogy Budapesten sem egyszerű, nekem megye marad már a vármegye

ápr. 23. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális vérnyomás értékek. Egyáltalán nem alacsony, szóval én a kávét nem javasolnám, ilyen vérnyomás értékek mellett. Viszont a szédüléssel érdemes elmenni egy fül-orr-gégészetre, ahol elmondod a panaszodat. Ugyanis, ha a fülben valami nem stimmel, az is okozhat szédülést. Beutaló nem kell, csak időpont köteles, de oda azért hamarabb kap az ember. Ha itt is negatív minden, akkor érdemes egy neurológust felkeresni. Az viszont beutaló és időpont köteles is sajnos.
ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) igaz pár hónapja beteg voltam és rá is ment a fülemre akkor lehet ez is benne van a pakliba
ápr. 23. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami vissza maradhatott neked és amiatt van a szédülés. Mindenképp menj el a fülészetre.
ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszönöm
ápr. 23. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fülben a kristályok elmozdultak.
ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!