Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szédülhetek? Volt aki...

Mitől szédülhetek? Volt aki hasonló tüneteket élt át?

Figyelt kérdés
Éjjel kimentem a mosdóba és odaérve elkezdett pörögni a világ. Kb.15mp-ig tartott. Más tünetem nem volt. Tartok tőle, hogy nem BPPV mert fejmozgatásnál nem jelentkezett újra. Az ágyba visszafekve viszont bizonytalanságérzés jött rám. Mondjuk lehet ez már az ijedtségnek volt köszönhető. Azóta jól vagyok. De nagyon ijesztő volt és azóta félek, hogy újra kezdődik.

ápr. 25. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt nekem is ilyen, nem is egyszer. Feküdtem az ágyban, elkezdett forogni, pörögni minden, azt hittem meghalok. Volt, hogy hánytam is, annyira. Nem kívánom senkinek.

BPPV. Gyógyíthatatlan, de nem folyamatos állapot. Évek óta nem volt már rohamom.

ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt már BPPVm többször is. Attól nem ijedek meg mert kellemetlen de ártalmatlan dolog. Könnyű kiszűrni mert csak fejmozgatásra jelentkezik.

Ez nem ilyen volt. Utána direkt felnéztem a plafonra meg elfordítottam a fejem és nem szédültem újra. Ahogy a kérdésben is írtam, szerintem most nem ez az ok. :(

ápr. 25. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mennyire megszaporodtak itt mostanában a szédüléses kérdések. Nem tudom az okát, de nekem is volt, egy-két hónapja kezdődött és pár hétig tartott, de viszonylag enyhe és kimondottan fejmozgatásra jött elő (pl. ha felfelé néztem). Azóta szerencsére elmúlt.
ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor most mégegyszer leírom, hogy NEM fejmozgatásra jelentkezett a forgó jellegű szédülésem.
ápr. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!