Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan kérdésem felétek hogy...

Genius2 kérdése:

Olyan kérdésem felétek hogy már voltam urológián ,infektologián ,vér, vizelet, vizelettenyésztés(2x),genoid vizsgálatotok(4 fajta),minden negatív lett, gomba ellen is kúrát kaptam, nincs váladék ?

Figyelt kérdés
Sziasztok,oylan kérdésem lenne felétek hogy már voltam urulogián,infektologián,vér,vizelet,vizelettenyésztés(2x),genoid vizságlatoton(4 fajta),minden negatív lett,gomba ellen is kurát kaptam,nincs valladék,nincs vér,szalma színű a vizelet ,makk felszine normáis urologián külsö genit,de mégis naponta érzem hogy makk "fáj" vagy "égő" érzés a pereme vagy felső része ,volt egy hám sérülés (száraz gumi (surlodás) közben keletkezett),valladékozott kaptam rá betadine-t szépen elmulott a bőr felszinen semmi nem látszik orvos szerint is normális(urulógus),de mégis érzem,ha elfekszek enyhül ,este nem fáj,reggel felkelek nem fáj,pisi után nem fáj,de ha elkezd fájni akkor mindegy hogy ülök,állok vagy fekszek van mikor mérséglelt van mikor nem annyira,van mikor fáj.. ötlet valakinek? idegek? sok idő mire helyre áll? vagy? tanácstalan vagyok! (Fájdalomcsillaptó nem használ..)

ápr. 26. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és szex közben nem fáj,(merev állapotban) ,
ápr. 26. 16:24
 2/4 A kérdező kommentje:
4 hónapja most már, és orvosok nem találtak semmit,lesz egy ultra hang jövőhéten , phszihés lehet? én kétlem...
ápr. 26. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Cukrod jó? Nem eszel ritkán, nagy adagot? Vagy nem fogyasztasz napi szinten, akár innivalóban, gyors szénhidrátokat?
ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen jó, normálisan táplálkozom .. ?
ápr. 28. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!