Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehetett hisztamin intolera...

Ez lehetett hisztamin intolerancia tünete? Vagy mi lehetett? Évekkel ezelőtt mindkét lábam csípőtől lábfejig kétszeresére "dagadt, duzzadt", annyira ödémásak voltak. Előtte halat ettem. Folytatódik.

Figyelt kérdés

Sokáig abszolút nem ettem halat, de egyáltalán nem, akkor viszont 3 félét is.

És brutálisan ödémásak lettek a lábak.

Voltam különböző vizsgálatokon.

Mire a vizsgálatokig eljutottam, addigra a tünet nem állt fenn.


Lehet, hogy valamelyik hal fogyasztása váltotta ezt ki a szervezetből?


És ha nem az volt, akkor mi lehetett?



ápr. 28. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hisztamin intoleranciát vizsgáltak?

Am simán lehet. Vagy valami allergia.

máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem vizsgáltak hisztamin intoleranciára. Csak most merült fel bennem, hogy lehet, hogy az volt, de nem tudom, hogy ilyen tünete is lehet-e.

Azóta sem tudom, hogy mi lehetett az ok, mert akkor nem tudták kideríteni.

máj. 2. 07:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanacsolni, hogy menj el egy DAO enzim vizsgálatra. Nem kell hozzá semmilyen diéta, vagy épp az, hogy olyat egyél, hogy kimitassa. Vervetelből csinàlják🙂
máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked van ilyen betegséged? (Hisztamin intolerancia.)
máj. 2. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, de voltak gondjaim a hasammal, es sok kivizsgálásom volt. Minden negatív. Aztán kiderült, hogy gócos a fogam.

Megszenvedtem. Rengeteg vérvételek, 24 pontosabban. Tükrözések meg sok mas kellemetlen vizsgálat. Köztük volt ez is.

máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul hangzik. Mindez mennyi ideig tartott? Most már jól vagy?
máj. 3. 05:16
 7/11 anonim ***** válasza:

8 hónapig tartott. Nekem nem voltak ilyen specifikus tüneteim. Így az egész egy kutató munka volt. Mivel az összes tünetem a hastájékra koncentrálódott, így azt gondolták, hogy ott lesz a baj. Munden neg.eredmény után jött a góckutatás.

Hát mégcsak nemrég műtötték ki a gócos fogat. Sajnos mire azt kiszedték ráterjedt a mandulámra. Szóval most az is gócos.

máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7. Akkor azzal mi lesz?
máj. 6. 07:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is kiműtik. Már azóta a jobb mandulán és a garatom is gennyes. Fül orr gégeszetre 1 hónap múlva mehetek.
máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj. Gyógyulást kívánok!
máj. 6. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!