Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rossz meltartóméret okozhatja?

Rossz meltartóméret okozhatja?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban éreztem, hogy kényelmetlen a melltartó, mintha szoros lenne. Hosszabb ideig viselem, akkor alul is, felül is bevág,pedig mindig is 75B-t hordtam. A melleim eléggé érzékenyek, érintésre fájnak, pirosas mindkét mellbimbóm is ugyanúgy kb. már 1-2 hete. Lehet nőttek volna az utóbbi időben?

Nem élek nemi életet, nem terhesség, abban biztos vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e valami komoly? 26/L



ápr. 28. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Attol meg mell-ultrahangra elmehetsz vagy legalabb manualis vizsgalatra.

Szemely szerint nekem a ciklus szerinti valtozasokon kivul ( menstruacio elott kezd feszulni, noni, utana lazabb) amugy is ingadozott a mellmeretem. Adott hatarokon belul persze. Hormonalis oka lehet. Szoval, mikor semmi libidom nem volt, depi, vagy szex hianya, akkor lottyedt volt es kisebb. Mikor fel voltam dobva, akar volt partner, akar csak szexualisan tul voltam futve, akkor meg inkabb nem megnott, csak a lottyedtbol beallt a sajat teljes meretere.

Ez is lehet.

ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Ettél szóját mostanában? Szójaszósz,tofu,kínai kaja,edamame bab, szója ital vagy joghurt?

Nekem ezt az okozza 100%-ra. Mert ezek ösztrogént tartalmaznak. Már egy adagtól is előjön nekem.

ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pms.
ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!