Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érzékeny téma: az "ánuszrózsám...

Noel238484 kérdése:

Érzékeny téma: az "ánuszrózsám"-on megjelent valami kis kinoves ami faj ha megnyomom. Eloszor pattanasnak hittem de nem hinném hogy az lenne. Már azon is elgondolkodtam hogy valami daganat, teljesen tanácstalan vagyok. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen kiírni, de mástól segítséget kérni még kínosabb lenne.

ápr. 29. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Aranyér?
ápr. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen csak orvos tud segíteni, menj kérlek proktológushoz.


Mi hiába tippelünk itt láttatlanban aranyérre, vagy sipolyra, vagy bármi másra, azzal nem sokra mész. A doki nemcsak azt mondja meg, mi az, hanem ad rá gyógyszert, megoldást is.


Ez nem ciki, az orvosnak ez a dolga, rutinmunka.


Nekem volt, hogy erős végbél fájdalmam volt, 5. napra dudor is lett lent, azon a héten 4 orvos látta a fenekem, beleértve a sebészeket, tályog volt, ki kellett műteni, ez van.

ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Noel,


Ez egy anonim oldal, ne érezd kellemetlennek kiírni egy kérdést a nyomás hatására fájó ánuszrózsa kinövéseddel kapcsolatban, hisz senki nem tudja a neved.

máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!