Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintem közel állok, hogy...

Szerintem közel állok, hogy alkoholista leszek ha így folytatom. Milyen az a gyógyszer amitől rosszul lessz ha alkoholt iszik a zember, mégis mit érez?

Figyelt kérdés
Vagy milyen gyógyszerek vannak ilyesmik?

máj. 14. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért gondolod hogy itt érdekel valakit az ha hülyére iszod magad?

Sajnáljunk?

A te életed,a te pénzed,van annyi alkesz,mit számít,eggyel több vagy kevesebb...

máj. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Bármilyen gyógyszer veszélyes az alkoholra. Olyan meg nincs, hogy beveszek egyet és elmúlik az alkoholizmusom. Fejben kell rendet raknod. Van családod, társad? Hány éves vagy?
máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyen gyógyszerről, de nem tudom, melyik ez, a háziorvost kellene megkérdezni. Ha jól tudom, úgy működik, hogy rendszeresen szedned kell és ha egy kicsi alkoholt is iszol, iszonyatosan rosszul leszel tőle. És kijátszani sem tudod úgy, hogy ma nem veszem be és iszok, mert valami 2 hét kell, hogy kiürüljön a szervezetedből. Háziorvost kérdezd.
máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anthaethyl
máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az alkoholizmushoz vezető problémáidat próbáld megoldani, ha nem megy egyedül, segítséggel.

A férjem alkoholista volt, elmondása szerint életében több tragédia is érte + bipoláris depressziója is volt. Sajnos az alkoholfüggősége miatt meghalt 2 éve.

Minden embert ér tragédia, ahogy a férjemet is, DE azzal, hogy emiatt / ezek miatt a problémák, tragédiák miatt rászokni az alkoholra, ez úgymond túlzás: ez nem old meg semmit, ellenben nyomorba dönt.

Hiába ismerkedtünk meg és házasodtunk össze, a férjem már nem tudott az alkoholfüggőségétől megszabadulni, holott mi ketten tabula rasa életet kezdhettünk együtt. (A férjem felesége hosszas betegeskedés után meghalt + meghalt a férjem barátja is. A férjem elmondása szerint ezen tragédiák miatt lett alkoholfüggő = "borba fojtotta a bánatát" ahogy a mondás tartja, de ő whiskey-be, sörbe is... :-((( )

Mivel a bekövetkezett haláleseteken nem lehetett változtatni, tovább kell(ett ) volna lépnie a férjemnek, elvégre én nem vagyok a halálomon és lettek új barátaink.

Semmilyen tragédia nem fatális, azaz nem megoldás a piálás bánatra hivatkozva.

Most meg itt maradtam egyedül, mert a férjem rászokott a piára bánatában, holott - ahogy írtam fentebb -, mi ketten tiszta, új életet kezdhet(t)ünk (volna).

Ahogy a mondás tartja: borúra derü.

máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 5./ válaszadó vagyok.

Annyit tennék még a válaszomhoz, hogy van olyan, hogy Esperal, mely egy évig a testbe beültetve fejti ki a hatását.


[link]


Viszont ez sem csodaszer.


Minden a fejben dől el és ha nincs vagy nem elég erős akaratod van, hogy az alkoholizálástól megszabadulj, ez az Esperal sem segít.

Ellenben ha ráiszol, nagyon komoly következményei is lehetnek, akár halál is.

máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az 1./ válaszadó elég bunkó választ adott; a kérdező segítséget kér, ezért írta a kérdését, tehát nem lehordani kell, hanem tanácsot adni a számára.
máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Antaethylt csak addiktológus írhat fel. Nem úgy van, hogy besétálsz a patikába és veszel. Még a háziorvos sem írhatja fel csak úgy.
máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!