Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, ha bedugult a bal...

Mit tegyek, ha bedugult a bal fülem tisztításkor?

Figyelt kérdés

Marha sok fülzsír van a fülemben... Olyan sok, hogy pár hét után már rosszul hallok vele. Kanalazni lehetne belőle a fülzsírt. Mindig pálcikával próbálom kitisztítani, majd kimosom. Tegnap is ez volt, de amikor a pálcikával pucoltam, akkor bedugult. Utána próbáltam kimosni, fülspray-vel kitisztítani, megint kimosni stb. Valami szörnyen sárga lötty folyt ki a fülemből. Kicsit jobb lett, bár most a víz nehezebben folyt ki belőle, mint szokott.


Nem tudom, hogy mi lehet...


Egyáltalán nem fáj, szóval gyanítom, hogy belül minden rendbe van.


De zavar, hogy bár most már kevésbé, de be van dugulva.


Mit tegyek?



máj. 20. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
" kimosni, fülspray-vel kitisztítani" Pontosabban ez mit jelent?
máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve alap hogy nem nyúlunk a fülbe semmivel. A pálcikát meg ki kell dobni mert haszna semmi.


Szóval szépen elmész holnap fül-orr gégére és kimosatod.

máj. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak orvos tudja teljesen kitisztiani.
máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a palcikaval belenyomtad melyebben a hallojaratba egy nagyobb fulzsir darabot. Azt sehogy se ofgod tudni kiszedni hacsak nem napokig olajat csepegtetsz bele es varod hogy feloldja.

Fuleszetesn hamar kimossak

máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fül-orr-gégészetre. Velem is így volt, az orvos egy pillanat alatt megoldotta. Menj el minél hamarabb.
máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fülsprayket ne használj. FOG orovs 1 perc alatt kimossa.
máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!