Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy sima vérvételből, ahol...

Egy sima vérvételből, ahol csak a legszükségesebb dolgokat nézik, kiderülhet, ha rákos valaki?

Figyelt kérdés

gyomorpanaszok miatt volt a vérvétel.

nem gyanakodtunk rákra.

de ha rákos lenne valaki, így kiderülne?



2012. ápr. 29. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csontrák kiderül talán
2012. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy normál vérképben is minden összefügg-mindennel. Ha felismerik az eltérésekből mi alacsony és mi magas, akkor talán igen. Viszont ilyen kvalitással rendelkező orvos kevés van.
2012. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a barátom pár napig rosszul volt. hány, szédült. mi valami vírusra gondoltunk. mert ugye elég sok hányós vírus van...


elment dokihoz. volt vérvétel. 2 nap mulva azt mondta a doki, hogy rákos vérsejtjei vannak...


hozzá kell tenni, hogy iszik az orvos, szerintem még az életben senkit nem gyógyított meg.


pl. magas vérnyomásra b6 vitaminon kivül semmit nem adott... :S

persze az kell a szervezetnek. de azért mást is kellett volna adnia. szerintem.


tüszős mandulagyulladásra algopirint irt fel semmi mást...


nem tudom érdemes e ilyen orvosra hallgatni. vagy hogy el lehet e hinni neki amit mondott

2012. ápr. 29. 16:01
 5/7 A kérdező kommentje:

persze megyünk majd másik orvoshoz is.

de azért jó lenne tudni mire készüljünk. és egy ilyen dokitól nem tudom mennyire lehet komolyan venni a dolgokat....

2012. ápr. 29. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A gyomorfekélyt kimutatja az emelkedett amilase, de ha a fehérvérsejt szám extrém módon megemelkedett kérni fog az orvos más fajta vérvizsgálatot is.
2012. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában nem, de a leukémiákat éppenséggel ki lehet mutatni.

Ugyanis érképnél megnézik, hogy hogyan néznek ki a vér alakos elemei. És a leukémiás sejtek eléggé feltűnőek.


A barátodnak vagy mononucleosisa van (ez is érdekes fehérvérsejteket produkál, amit össze lehet keverni a leukémiával), vagy tényleg rákos.

2012. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!