Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Méhrákkal meddig lehet élni?

Méhrákkal meddig lehet élni?

Figyelt kérdés
Méhrákot diagnosztizáltak (tavaly június környékén) állítólag anyósomnál, aki ezt az állapotát kihasználva zsarolni kezdte a fiát, a kérdésem az hogy kórházi kezelés, gyógyszerek nélkül, túlsúllyal, és erős dohányosként, mik a jelei hogy valóban beteg? Hogy meddig élhet, és hogy valóban el tud-e élni tünetmentesen? Azóta sem láttunk egyetlen orvosi papírt sem!

2013. jan. 26. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezd meg, a kedves mama beleért-e abba a korba, amikor ilyen súlyos betegséggel sem akarják már megmenteni, mert nem telik rá az egészségügynek?


Komolyra fordítva, rákkal nem lébecolunk fél évekig, vagy fenti eset van és hagyják, úgyis már öreg, vagy intenzív terápia, műtét, sugár, kemo. Ha egyik sincs, jogos a gyanú, hogy hipochonder és érzelmi zsaroló, lelki terrorista a drága mama.

2013. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban az lenne, már rég kivették volna neki. Nem mellesleg, ha nem kezelik, már valszeg fájdalmai lennének, és fogyna is. Amúgy nem tudom, hogy mik a konkrét tünetei, de egy kezeletlen rákkal sokáig azért nem lehet húzni úgy, hogy látszólag semmi baja. Sztem.
2013. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyós 47 éves, 165-67 cm, és 70 kg körül van... Szóval a testi adottságaiban sem mutat semmi betegségre utaló jelet... Állítólag az orvosok nem műtik mert menthetetlen... DE MI egy papírt sem láttunk hogy valójában lett volna orvosnál emiatt!
2013. jan. 26. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem 47 évesen még műtenék: rosszabb esetben eltávolítanák a méhet, a petevezetéket, a petefészket. de azt nem tudom elképzelni, h azt mondják egy 47 éves nőnek, h "magával már semmit sem kezdünk, tessék csak lassan belehalni".
2013. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyós 47 éves, --- ok, akkor tök fiatal, az ilyet azonnal műtik, meg kemo, meg sugár, meg a többi.

165-67 cm, és 70 kg körül van... --- messze nem kórosan kövér, még túlsúlyosnak sem mondanám. BMI szerint normál kategória.


Szóval a testi adottságaiban sem mutat semmi betegségre utaló jelet... Állítólag az orvosok nem műtik mert menthetetlen...---- ez baromság. ilyen idősen mindig műtenek.

DE MI egy papírt sem láttunk hogy valójában lett volna orvosnál emiatt! -- hát, ha nem mutatja meg, akkor tuti nem is volt. Ja, és egy ilyen bajjal az ember igencsak meg tud változni. Átértékel sokmindent.

2013. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok meg, miért hazudik?! Számomra eddig is világos volt hogy nem igaz az egész, mert 2 hozzám közelálló ember 1 éven belül, 3-4 hónap leforgása vagy rövidebb idő alatt halt meg. Láttam a tüneteket, a rosszabbodó állapotot, azt hogy szenvednek. De akkor miért kell egy ilyen betegségről hazudni?! Milyen ember az ilyen?!
2013. jan. 26. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tahó. Aki még buta is. Mondjuk azt nem értem, hogy a kedves fia miért hisz el ekkora blődséget?
2013. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A menthetetlen rákbetegség az már vagy annyira előrehaladott, vagy annyira áttétes a szervezetben, hogy azért nem műtik, mert alig van már esély a sikeres műtétre. Ez egyben azt is sugallja, hogy pár hónap kínszenvedésnél több már nem adatik meg, de az valóban szenvedés és pokol.

Nem stimmel az anyósod.

2013. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi van Anyósoddal Kedves Kérdező?


Petefészek rákom volt. Remélem múlt idő...

Karácsonykor kezdődött a hasfájásom, január 10-én kúszva, kínok között mentem az orvoshoz. Műtét, kemoterápia.

Nem fogytam, hasam mint egy 8 hónapos terhesnek.

Ha menthetetlen, akkor már adnák neki a morfiumot, (sírva könyörögve érte) mert a szülés piskóta az ilyen fájdalomhoz képest. Méhrákkal nem tud élni, létezni, mert olyan magas a fájdalom, hogy nincs az az ember, akinek ilyen magas lenne a fájdalomküszöbe, hogy ezt kibírja.

Akinek ilyen betegsége van, nagyon támogatná az aktív eutanáziát. Ami végül is van, de ezt megértem, és helyeslem. Mint minden tumoros hozzátartozó, aki látja hozzátartozója szenvedését. Hogy jönne már a vég..

Nem a halál borzasztó, a hozzá vezető út. Ezzel pedig nem szabad játszani, zsarolni valakit.

2013. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!