Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomást érzek a fejemben, mi...

Nyomást érzek a fejemben, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Utánanéztem,és azt kaptam,hogy ez agydaganatra utal,ami elég rémísztő,bíztos nincs valami más oka?(nagyon megnyugtatnátok,ha tudatnátok,velem hogy a koponyaüreg nyomásnak,nem csak tumor lehet az oka.)

15 éves vagyok,ebben az életkorban nagy az esélye,hogy agydaganatos vagyok?Nyugtató válaszokat várok!

Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. febr. 16. 22:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Magas vérnyomás. Szívesen!
2013. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
agydaganat
2013. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. valaszolo,meg annyit szeretnek mondani,hogy a legzesem sem szabalyos,es reggel mikor ebredek szedulok,de utana megint rendb jovok
2013. febr. 16. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg hogy nincs-e benne a satuban a fejed! Egyszer velem is ez történt!


A poént félretéve menj el vmi orvoshoz, ő látja is. Ha netán daganat, és nem veszik észre, akkor bizony az életednek akár nyissssz. De ha észreveszik minél hamarabb, akkor élheted tovább boldogan az életed!

2013. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Stressztől lehet. A vérnyomásod és a pulzusodat méregesd!

Ez nem agydaganat, valami gyógynövényes tea fogyasztásán gondolkozz el!

2013. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nekem akkor volt ilyen amikor rengeteg kávét ittam
2013. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kell fikázni az ilyen kérdést. A kérdező biztosan érez valamit amit nem kéne, csak nem tudja megfogalmazni, és nem tudja mit kell ilyenkor tenni. Nem interneten kell saját magadat diagnosztizálni, hanem szüleidnek elmondani, aztán irány a háziorvos. Agyrászkódásod volt kiskorodban?
2013. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,másképp észrevettem azt is,hogy bármelyik eremhez nyulok(pl.nyaki ütőér)nagyobb lüktetést érzek mint szoktam,tegnap hegedü órám vlt és amikor odahelyeztem a hegedüt a nyakamhoz,éreztem,hogy az erem elég hevesen lüktet,tehát lehet hogy vérnyomás.Van egy olyan baj is,hogy a házi orvosunk eléggé bf,és az ilyen észre se venné,felír egy fejfájás csillapítót és kész,tehát benne nem bízhatok,egy honappal ezelőtt még volt ilyenem,de elmult,aztán megint visszatért.
2013. febr. 17. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:

kérj/erőszakoljatok ki háziorvostól fülorrgégészetre beutalót, vagy neurológia nemtudom. A fülorrgégész pont figyel ilyenekre is, hogy hol érzed furán ha megnyomod az ereket. Sejtem mi az a lüktetés amit leírsz. Szerintem máshol is ugyanúgy lüktet, csak te ott a nyakadon valami nyomás-fájdalom érzést érezhetsz, és ha nyomod, az kicsit kellemes/enyhítő a fájdalomra nem?

Most járjatok orvosokhoz és vizsgáljátok ki, mint később. Ha tényleg úgy érzed, ez nem stimmel, fogadd meg, és legyél erőszakos hogy vizsgálják ki.

2013. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ugy lesz,megigerem
2013. febr. 17. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!