Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy én is rákos...

Lehetséges, hogy én is rákos leszek? Hol lehet ezt kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Anyukám rákban halt meg és azt szeretném megtudni, hogy van-e hajlamom arra, hogy én is rákos legyek. És minél előbb szeretném megtudni ha valami gond van.. Hány éves kortól lehet ezt normálisan megvizsgálni?

2013. febr. 27. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra senki nem tud válaszolni, hogy van-e hajlamod rá: De évenként menj el a szűrővizsgálatokra.
2013. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Az ilyensmi altalaban agyban dol el.

Ha te egesz nap azon filozol hogy rakos vagy es emiatt meghalsz, akkor 100% hogy ugy is lesz.

2013. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2esnek kb igaza van, de azért nem csak agyban

igen, nem ritka, hogy öröklődik a hajlam rá, de ez nem azt jelenti, hogy ki is fog alakulni és nem azt, hogy most


naponta akár 30-40 rákos sejtet pusztít el a szervezet. mindenkiben! a probléma ott van, ha valamiért mégsem tudja elpusztítani...

szóval étkezz egészségesen, sportolj, próbáld mindig naprakészen tartani az immunrendszered, ne fáraszd le túlzottan magad, és akkor sokat tettél ellene:)


mondjuk az sem mindegy milyen rák, szóval milyen rák?:D

2013. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rák olyan dolog, mint a háborúban a lövöldözés közben kimenni a nyílt térre. Egy ideig megúszod, de egy golyó azért mégis leszed valamikor.

Lehet egészségesen élni, sportolni, elkerülni minden károsnak vélt szokást, de sosincs garancia arra, hogy működni fog. Nagymamám mindig pedánsan élt, mégis elvitte a tüdőrák. Mit ér az egészséges életmód, ha valaki minden nap szívja a városi levegőt?

A japánok tudnak valamit, mert ott elég magas kort érnek meg az emberek.

2013. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy garancia, de az erős immunrendszer egyébként sem hátrány:D
2013. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy mell rákra van ilyen vizsgálat hogy mennyire vagy rá hajlamos. Hogy hogy vizsgálják nem tudom.
2013. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagymamám mindig pedánsan élt, mégis elvitte a tüdőrák. Mit ér az egészséges életmód, ha valaki minden nap szívja a városi levegőt? "


Az enyém is mindig pedánasn élt, nem ivott, nem dohányzott, falun élt jó levegőn és őt is a tüdőrák vitte el.

2013. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!