Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom, lehet...

Mi lehet a bajom, lehet valami súlyos?

Figyelt kérdés

Pár hónapja össze szedtem jó pár nyavaját, de szerencsére azokból kigyógyultam, köztük volt a mandula/nyirokcsomó megnagyobbodás is. A jobb oldaliak 6 cm hosszan nagyon megdagadtak, szemmel láthatóan is. Antibiotikumot kaptam, nem nagyon akart használni, de ettem pár kicsit meleg ételt, ezzel néhány nap alatt leapadtak.

Most, hogy elmentem egy fesztiválra és elég sok cigit szívtam, köztük bió füvet is, meg eléggé megáztam sajnos újra előjöttek, megint a jobb oldalon.

Igazából nem fáj, tályogra jellemző tünete nincs, csak nagyon nagyok, kemények is. Lázam is van, a térdeim fájnak, lemenni a lépcsőn sem valami könnyű. Néha egész jól vagyok, láz csak ritkán van.

Sajnos gyógyszert kiváltani egyáltalán nincs pénzem, sőt kölcsönkérni sem tudok.

Előzőleg elküldtek a gégészetről vérvételre, amire nem mentem el (tudom, jó hülye vagyok), mert mononukleózis gyanús voltam.

Mi lehet ez a betegség? Lehet rák?


2013. máj. 23. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem gondolod komolyan, hogy itt majd bárki is meg fogja mondani, hogy mi bajod van? Még egy orvos sem fogja ez alapján megmondani.

A vérvétel, amit kifejezetten arra csinálnak, hogy milyen kórokozó van az ember szervezetében, illetve van-e gyulladás a szervezetben, az pont az a bizonyos vizsgálat, amiből neked meg fogják mondani, hogy mi bajod van. Pont erre nem mentél el? Akkor gondolkozz továbbra is azon, hogy vajon mi bajod lehet...

2013. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a "hasznos" választ.

Szerinted mire való ez a témakör? Arra hogy a madarakról meg a pillangókról kérdezzünk?

2013. máj. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!