Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ez ellen az...

Mit csináljak ez ellen az ízületi betegség ellen?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami betegséget, amitől feldagadtak bal oldalt a nyakamon a nyirokcsomóim, jövő héten megyek kivizsgálásra.

De közben ráment a térdeimre is ez a betegség, és nagyon fáj mindkettő, főleg ha járok és kb már menni alig bírok. Fáj még mindkét sarkam is, de azok már nem annyira szerencsére, továbbá az a csont (bocsánat, nem tudom a nevét)ami akkor mozog ha a lábfejemet mozgatom.

Meg a sípcsontjaim is, mintha beütöttem volna, a jobb oldalinál még hosszan be is van dagadva..

Mit tehetnék, hogy a térdeim javuljanak? Van erre valami házi megoldás?

Nem érzem egyáltalán ,hogy meg lennének dagadva vagy bármi, olyan, mintha be lennének gyulladva.


2013. jún. 1. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...itt szükség lesz gyógyszeres kezelésre is! És személyes vizsgálatra is,jó?? Mindenképp menj el, kérlek!

Otthoni praktikaként jól jegyezd meg, hogy gyulladásra MINDIG jó megoldás a hideg...tehát lehet szó hidegvizes borogatásról, jégakkuról, fagyasztott zöldségről! :D De hogy ha jégakkut használsz, akkor csavard be egy konyharuhába/törölközőbe, hogy a bőröddel ne közvetlenül érintkezzen az a hideg. Gyulladásra szokták még használni a "lóbalzsamot", (nekem semmi tapasztalatom nincs vele) elvetemültebbek a kristálykrémet (azt amolyan csodaszerként tartják számon, mert "mindenre jó"... én a szkepticizmusommal azt mondom, hogy legalább nem árt:P)... Gondolom ezek közül ami elérhető az otthonodban, az a jégakku! Ha nagyon fáj, általános fájdalomcsillapítót vegyél be rá addig, amíg nem mész el orvoshoz!

2013. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hm, nyirokcsomó-ra Lymphomyosot cseppek minden nap 3-szor 20 csepp egy kis vízben. (Szájban kell tartani pár másodpercig lenyelés előtt.)

Ízületekre: Rhus toxicodendron CH9 minden nap egyszer 3 globuluszt elszopogatni. Éhgyomorra. Utána még fél órán át ne egyél-igyál-dohányozz!

és jó ötlet, hogy elmész orvoshoz! Jobbulást!

Ui.: a hasad nem fáj?

2013. jún. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!