Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 napja náthás vagyok de...

CsAk SziVesen kérdése:

3 napja náthás vagyok de olyan szinten hogy alig tudok levegőt venni az orromon. Azt vettem észre pattog a jobb fulem eleggé halkan de azert zavar. A nátha elmúlik gondolom a pattogás is megszűnik? Vagy mennyek dokihoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Kéne valamit használnod, ami kitisztítja az orrjáratodat, ami segít abban, hogy szabadon járjon a levegő.

Mert ha nem jár szabadon a levegő, mert váladék van az orrban, vagy meg van duzzadva az orrnyálkahártya, ha olyan sűrű a váladék, hogy nem tud távozni, akkor ez mind-mind hozzájárul ahhoz, hogy a levegő ne tudjon szabadon járni és ez sok esetben ráhúzódik a fülre is.

Kisgyermekeknél főként ebből szokott lenni a savós középfül gyulladás.

Szerintem érdemes elmenni orvoshoz, már csak azért is, mert ha bakteriális eredetű a fertőzés, nem vírusos, akkor ír majd fel antibiotikumot.

De orrcseppet vagy valamilyen váladékoldót (ha sűrű a váladék), pl. ACC-t beszerezhetsz addig is.

2013. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

orcsep,aszkorbinsav

2013. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nasivin ezt vettem és ezzel fujtam este is akkor jó volt ,és tudtam levegőt venni.. de nem lehet hogy ettől a szertől pattog a fülem?
2013. jún. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!