Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon lelkis vagyok és...

Nagyon lelkis vagyok és lefogyok ilyenkor, anorexiás is voltam! Valaki van hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régen nagyon kövér voltam, kábé ilyen, csak nem volt csíkos a hasam:

[link]

Kicsi koromtól egészen 14 éves koromig,mert akkor megtetszett egy fiú, akivel jóban voltam és be is vallottam neki, hogy szeretem. Nagyon rendes volt és azt mondta nekem, hogy ő jár velem szívesen, de mondtam, hogy a súlyom miatt kevés az önbizalmam. Megmondta, hogy van egy barátnője(nem a csaja), aki kézilabdázik, járjak vele mert jó fej és akkor leadok hamar sok kilót. Megfogadtam, mert nagyon szerelmes voltam:-) Fél év alatt 30 kilótól szabadultam meg és mindenki mondta, hogy nagyon jó nő lettem, ezidő alatt végig jártam a fiúval. Ez nem az a fajta bunkó volt, hanem tényleg fontos voltam neki,nem csak a pasim,a barátom is volt egyben:) Azonban 10 hónap után szakítottunk, annyira depressziós lettem, mert minden barátom hozzákötött, az ő barátai lettek az enyimék is és szakítás után csak pár csaj maradt mellettem. Annyira szörnyen éreztem magam, hogy 29 kilóra fogytam, úgy, hogy előtte 52 voltam. Most már jól vagyok és általában 55-57 között vannak a kilóim, 16 vagyok, de az elmúlt időben ismét voltak gondjaim a pasikkal és nagyon a lelkemre veszek mindent.. 2-3 hónapja kezdtem el fogyni és most 45 vagyok:( nem tudok mit csinálni, ha eszek kihányom,pedig soha sem hánytattam magam, egész nap itthon ülök, akkor azért nem eszek, ha elmászkálok, akkor meg azért, mert elfelejtek stb. Az orvos azt tanácsolta, hogy így meg úgy figyeljenek rám a szüleim, de nem fogok 0-24ben otthon ülni és amit anyu csomagol gyakran valakinek odaadom, vagy a szemetesbe dobom, mert nem tudok enni..:((( Légyszi, akivel fordult iylesmi elő és tud segíteni az adjon tanácsot!



2013. jún. 4. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!