Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epehányás alkoholtól?

Epehányás alkoholtól?

Figyelt kérdés
Amikor kicsit többet iszom a kelleténél, főleg, ha több féle piát is iszom, 2 napos hányás jön rám. Ez azt jelenti, hogy negyed óránként hányok másfél napon keresztül, a víz sem marad bennem és semmi étel sem. Lány vagyok, nem kell hatalmas mennyiségű alkoholban gondolkodni: amitől más csak berúg, én attól másnap estig folyamatosan hányok, egy idő után már csak epét. Mi lehet az oka?

2013. jún. 9. 21:29
 1/4 Amado atya ***** válasza:
100%

Pontosan az alkohol, semmi más.

Meg az is, hogy kevered.

2013. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az alkohol az oka persze. kikészíti rendesen a szervezetet, a gyomrot a májazt a vérkeringést az agyat a veséket, a szivet, mindent...ha valakinek érzékenyebb is a gyomra,hajlamos dyspepsiára,gyulladásra, annak a kávétól alkoholtól stbtöl böven lehet akár sulyos gyulladása, gyomorbetegsége. szóval nagyon óvatosan vlee, ezekszerint annyira nem bírja a szervezeted
2013. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sanyamanya válasza:
100%
Meg kell előzni a bajt, nem kell alkoholt inni.
2015. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekem is ugyanez van. Gyomorsav miatt van. Egyetemista lányként el kellett határoznom, hogy nem iszok több alkoholt.

De azért érdemes elmenni gastroenterológiára, hátha adnak valami jó kis gyógyszert vagy tippet. :)

2017. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!