Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek még bárányhimlős?...

Lehetek még bárányhimlős? Többi lent!

Figyelt kérdés
2 évesen voltam bárányhimlős, de azt mondjak hogy ha tul koran voltunk akkor meg lehetunk megint:/ vagy ez hulyeseg? Csak mert most nagyon meg vagyok ijedve mert eleinte csak a labamon jottek ki de ma mar a hasamon is vannak (labam tele, hasamon max 4 eb) ilyen potty..boszinu pattanas szeru valami. Mi lehet ez???

2013. jún. 11. 22:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Börszínű, de van amelyik piros
2013. jún. 11. 22:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg orvosnak. Ő biztosan tudja majd mit jelentenek a pöttyök. Egyébként, ha a kiütéseid bokorszerűen előjött hólyagocskák, akkor előfordulhat, hogy övsömör. A gyerekkori bárányhimlő "maradványaként" ez előfordul felnőttkorban.
2013. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából ezt nem kell ilyen vészesen elképzelni, csak én látom ha nagyon megnézem meg van egy kettő amit mások is látnak de csak közelről és akkor ha direkt azt nézik, amúgy nem látszanak:) Ma megfigyeltem suliban és másnak is vannak a kezén, nyakán bárhol.. Nem lehet ez valami meleg kiütés vagy az is lehet amit mondtál mert velem egyidősöket nézem:) Szerinted?
2013. jún. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!