Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ha asztmas vagyok?

Happytheeverafter kérdése:

Lehet ha asztmas vagyok?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete kohogok... Az elso heten nagyon keveset majd a masodik heten lazam is lett igy otthon ulltem es antibiotikumot szedtem kohogescsillapitoval, imunrendszer erositovel, es vmi toroktablettavl...a hules elmult megint jarok suliba de a kohoges maradt....mostmar aludnise tudok, egyfolytaban kohogok neha fuldoklok is tole foleg estenkent mikor lefekszem aludni, mindent kiprobaltam! Gyogyszereket (a doktorno 2 felet irt ki egyik sem hatott) teat(citrombol, diobol es csomborbol orvos adta ezt is) de semmi sem segit...a haziorvosunk most elutazott nyaralni, es nagyon felek, h asztmas keszek(ha ez lehetseges). Erdemes ezzel felmenni a surgosegire?

2013. jún. 11. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos elég laza orvosok vannak (nekem az egyik háziorvosom, sztetoszkóppal akarta megállapítani, hogy nincs szívritmus zavarom, profi... :S )


Az első dolog legyen egy mellkas röntgen ebben az esetben, mert ha bármiféle tüdőgyulladásod volt akkor ezzel kizárható a további esetleges panaszok sokasága.

Ha tüdőgyulladásod volt akkor viszont sajnos köhögés fenn állhat továbbra is, a teljes gyógyulás akár több hónapot is igénybe vehet.

2013. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!