Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegségnek a tünetei?

Ez milyen betegségnek a tünetei?

Figyelt kérdés

Mellkasi fájdalom,szívdobogás érzet,magas pulzus szám (csak reggel)vagy sok séta vagy sok evés után,a vérnyomásom teljesen normális,a véreredményem is jó.

A háziorvosom elküldött kardiológiára és azt mondta,hogy nyikkanó hangot hall a szívemnél ha állok,ha fekszem akkor megszűnik.

Valaki nem tudja ez milyen betegségnek a tünetei lehetnek?



2013. jún. 13. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát passz, kardiológiára küldött tovább a dokid, ugye? Van már időpontod? Nekem hallgatáson derült ki a szívbajom, mondjuk nálam nem nyikkan hanem visszacsapó hangot hallani, de pontos választ csak az echo adott.
2013. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szívdobogás érzet hirtelen kezdődik és múlik el, vagy fokozatosan? Van valami technikád, aminek a hatására elmúlik, vagy csak úgy? Lehet ritmuszavar.

De billentyű probléma is szóba jöhet- a zörej miatt. (a "nyikkanó hang" elég fura kifejezés, kicsit pontosabban is megfogalmazhatta volna az orvos. mit írt a lapodra?)

2013. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mivel a hormonszedéskor jött ki,ezért azt írta a lapra,de abbahagytam és még nem múlt el. Májusba küldött el és majd július 15.ére kaptam időpontot..

Csak reggelente jelentkezik és magától el is múlik,10percig max félóráig tart,utána minden normális. Ha erőltetem akkor sincs baj,tehát futás meg ilyenek közbe nem jön ki,csak sok sok séta és sok evés után. 45kg vagyok szóval a súlyom nem lehet baj,a nőgyógyászom azt hitte valami más bajom van (ugye a hormonszedéskor jött ki) és tegnap voltunk ott,azt mondta a másik orvos,hogy lehet csak pszichésen jön ki rajtam ez vagy a sok stressz..

2013. jún. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!