Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Petefészek ciszta, állandó...

Petefészek ciszta, állandó folyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2,5 éve szenvedek állandó folyástól,hol gombásodás hol baktérium. Állandóan begyulladt a húgyhólyagom. Kaptam hetente antibiotikumokat,de ahogy kiszedtem őket,rögtön jött újból. Most úgy néz ki ez rendeződött, immunerősítőket szedek. Volt hogy injekcióba,most tablettában.

A párommal a sexuális életünk ramaty,mivel állandó a folyás,ő is kezelve van,de az sem segít.3x volt chlamydiánk is.

1,5 éve petefészek cisztákat diagnosztizáltak nálam,amire az orvosom fogamzásgátlót írt fel. Elmúltak,de most abba kellett hagynom a tabletták szedését,mivel gyengítette az immunrendszeremet,és úgy tűnik nélküle nagyobb a gyógyulás esélye.

Most ugye hogy abbahagytam újra visszajöttek a cisztáim, és az orvosom továbbra is a fogamzásgátlás mellett voksol. Én ellene vagyok,a tapasztalataim miatt, és azt mondta hogy a cisztáim miatt lehet nem is lehet természetes úton gyermekem. A mensesem sem jár meg rendesen van h 2 hóanpot is kimarad,ezért alakulnak ki a ciszták, és nem tudna beérni a petesejt. Azt mondta ezzel ráérek majd foglalkozni,mert meg lehet őket műtetni is,meg felrobbantani őket, de hogy annak ott van az esélye h felrobban a petefészek is és akk ki kell venni..ezt nemértettem pontosan... Itt már kivoltam akadva,nagyon megijesztett.

Életem fő célja egy babóca,és annyira félek hogy az állandó folyás,betegeskedés,chlamydia és még a ciszták is.. nem lehet majd gyermekem...

Mi a véleményetek ? Volt valakinek ilyen tapasztalata ? Jogos a félelmem,vagy feleslegesen idegeskedem rajta ?

Esetleg tudtok ajánlani valami jó nődokit,aki nem túl drága,sajnos nagyon sok pénz elmegy havonta gyógyszereimre.. kb 100-120000 ft .. és már nem bírjuk anyagilag sem :(

Köszönöm

19/L



2013. jún. 19. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!