Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napszúrást kaptam, mit tegyek?

Napszúrást kaptam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap érettségi bankett, nekem pedig fehér ruhám van. Mivel nekem nem sikerült eléggé lebarnulnom hozzá, úgy döntöttem, kifekszem a napra. Tudom, hogy nagyon hülye voltam, de 12-tôl egészen 4-ig odakint voltam és hát sikerült a napszúrás kellemetlen tüneteivel gazdagodnom. Még csak a fejem fáj kegyetlenül és nagyon szomjas vagyok, de állítôlag estére valószínûleg hányni is fogok. Hogy múlasszam el a holnap esti bankettig? Nem akarom kihagyni egy ilyen hülye döntés miatt! Jelenleg itt zúg mellettem a ventillátor, le vagyok feküdve és vízivás közben szidom magam. Kérlek, segítsetek!

2013. jún. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok folyadék (víz!), hűvös, sötét szoba, nyugalom. Mást sajnos nem igen tehetsz :/
2013. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2013. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem sokkal :) De jó hír, hogy nem kell hánynom és lázam sincs, szóval max fejfájósan megyek. Azért ment a zöldkéz :)
2013. jún. 20. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma hogy vagy? Legyen nálad mindig hűs víz! Szerintem szép lett volna az a ruha rajtad úgyis, hogy nem vagy nagyon lebarnulva. Legközelebb gondolj erre :)
2013. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazad van, minden esetre ilyent többet biztos nem csinálok. Egyébként viszonylag jól vagyok, a fejem még fáj, de nem érzem úgy, hogy szétrobban, mint tegnap este. Talán köze lehet ahhoz a három liter vízhez, amit hazaérés után kétségbeesésemben benyakaltam :)) Köszönöm szépen a segítséget és igyekszem ott sem elhanyagolni a folyadékbevitelt :)
2013. jún. 21. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!