Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden reggel (3 hete) jelentk...

Minden reggel (3 hete) jelentkező, görcsös fejfájás, jobb szemöldök felettről induló, szemgödörbe és orrcimpába kisugárzó, lüktető, nagyon erős. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Az orvos korábbi betegségem kapcsán mondta, hogy migrénre hajlamos vagyok és leszek mindig. De ez azért durva. 2 hétig minden reggel be kellett vennem egy ibuprofént, ettől elmúlik, kb fél óra alatt és aznap már békén hagy. De másnap kezdődik elölről. Elegem lett a gyógyszerből, egy hete nem szedek be semmit. De így meg képtelen vagyok bármit csinálni egész délelőtt. Kb 10 óra felé csökken és elmúlik, de azokra az órákra is szükségem lenne...

Kávézás nem vettem észre, hogy befolyásolná, próbáltam többet is inni, ki is iktatni teljesen, amúgy a vérnyomásom rendben. 26 éves, 2 gyerekes nő vagyok, amúgy egészséges. Van valami alternatív megoldás, amihez nem kell gyógyszer? Van itt olyan, akinek pont ilyen tünetei vannak? Mit csinált?


2013. jún. 26. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem migrén, hanem egy másik típusú fejfájás, a cluster, főleg, ha könnyezés, szempirosság, orrfolyás jelentkezik a fejfájás idején a jobb oldalon. Neurológus segíthet eldönteni.

Viszont ha migrénes vagy clusteres vagy, sajnos nem igazán egy a dolog gyógyszer nélkül. Viszont az ibuprofén tudtommal nem igazán szokott rájuk hatni, úgyhogy az is lehet, hogy nem ezek miatt van a fejfájásod.

2013. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jelentem, a magnéziumpótlástól jöttem helyre! Pár nap magnéziumszedés után, és azóta sem, semmi bajom!!! :)
2013. júl. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!