Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Perforált vakbél? (SOS)

Perforált vakbél? (SOS)

Figyelt kérdés
tegnap reggel óta fájt a hasam alatt jobb oldalt, és végig az oldalam. most pedig el kezdett fájni az egész hasam.. és attól félek hogy perforált vakbélgyulladás.. vagy mi lehet?

2013. júl. 4. 00:49
 1/8 acelsziv ***** válasza:

te azt hiszed, ha rányomom az UH fejet a monitorra, akkor belelátok a bélésedbe?

Ha gyanús, hogy vakbél, akkor irány a sürgősségi.

2013. júl. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vakbél sima hasfájással nem perforál, akkor te már kétrét görnyednél, vagy elájultál volna. Azon kívül verne a hideg verejték és remegnél, mint a nyárfalevél. És még ezeken kívül sokszor hányás, hasmenés a gyulladás tünete, még perforálás előtt.

Tornáztál? Lány vagy vagy fiú? Ettél romlandót? Sok minden lehet.

2013. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok. és nem ettem romlandót. elég keveset ettem ma, mert nem volt étvágyam. bár lehet hogy a meleg miatt. ja, és 15 éves
2013. júl. 4. 01:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár vakbélgyulladásod, de az szinte biztos biztos, hogy nem perforált, mert akkor nem itt írogatnál. Ezen kívül egyszerű gyomor-bélhuruton kívül még sok minden lehet. Ha nem szűnnek a panaszaid menj orvoshoz.
2013. júl. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha perforált volna, akkor nem írtad volna ide ki ezt a kérdést már.

De vakbélgyulladás IS lehet.

Menj be az ügyeltre, vagy hívd ki őket. EZ nem játék, akármi is az.

Illetve szólj a szüleidnek.

2013. júl. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. valaszolo, nem csak, hogy az UH fejet kellene ranyomnod a monitorra, hanem az ujjaidat is, hogy a megfelelo helyen tudd megnyomkodni. Ezen kivul, elovehetned mar azt az eles sziket, es mar reg meg kellett volna operalnod a kerdezot.


KERDEZO, irany az ugyelet... hoemelkedes, hidegrazas, hideg verejtekezes, hanyinger es ajulasig fokozodott fajdalom megvolt mar? Nem a neten kellene diagnozist felallitani magadnak, hanem elmenni a dokihoz. Perforalt vakbellel par oran belul meghalnal.

2013. júl. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó.. nem, nem volt egyik sem. csak szimplán fáj..
2013. júl. 4. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

MENJ EL DOKIHOZ!!!!


Nem értem, miért kell huszonöt válaszolónak huszonötször leírnia, hogy MENJ DOKIHOZ!!! Lehet köldök vagy akármilyen egyéb sérved, vakbélgyulladásod, vese- és akármi problémád, a hasfájás lehet még kb 30 különböző egyéb baj tünete.

MENJ ORVOSHOZ!

2013. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!