Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgomba. Mit tegyek?

Körömgomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van valami jól bevált házi praktika krömgombára? Igazából nem is biztos hogy gomba:/ a kezemen szimte mindegyik körmöm elkezdett feljönni kb a körmöm felétől.és így mozgatni lehet. már hónapok óta várok, hogy hátha lenő, de úgy néz ki hogy nem akar lenőni. Ez gomba lehet? Műköröm után lett ilyen a körmöm, mikor is magamnak leszedtem. lehet hogy a tipp letépésénél a köröm is elvált? És akkor az már soha nem lesz olyan mint régen? Vagy csak simán gomba? ha igen, mit csináljak vele? milyen házi praktikák vannak rá? és ha nem gomba akkor mit csináljak?

2013. júl. 4. 15:34
 1/7 anonim válasza:
0%
hülye nő
2013. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra megnézetni, mert amíg nem tudni, hogy mitől van, addig kezelni sem tudod otthon.
2013. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyógyszertárban recept nélkül lehet kapni Teafaolajat. Ha gomba, ez a leghatásosabb.
2013. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. olvastam az ecetes fokhagymás sós ecsetelést. az hatásos?
2013. júl. 4. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemnagyon.
2013. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magadnak leszedted, vagyis letépted. Ügyes vagy
2013. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha gomba, akkor nailner stift! nekem nagyon hatásos volt!
2013. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!