Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami baj van a térdeimmel?

Valami baj van a térdeimmel?

Figyelt kérdés
Régebb csak a térdeimben, ma már a könyökeim, a csuklóimban is érzem. Eléggé fura, nem tudom pontosan meghatározni, hogy milyen érzés, de olyan bizsergés féle, nem zsibbadás...és ha nyújtózkodom, akkor megszűnik, de egy percen belül újra érzem. Nagyon idegesítő és kellemetlen. Mikor autóban vagyok és hoszabb ideig utazom, akkor alig bírom ki. Nem tudom, hogy mi lehet, halvány fogalmam sincs, de nagyon rossz.

2013. júl. 8. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
erre csak annyit tudok mondani: MENJ MÁR EL DOKIHOZ!!!!!!
2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak 16 éves vagyok... És mióta az eszemet tudom, ez van. Írégebb csak a térdeimben éreztem, de mostmár a csuklóimban, a lábfejemben és a könyökeimben is. Anyum jó formán rám sem figyelt amikor mondtam neki. Szerinte csak a növ éstől meg a tinikortól van, de 5 évesen meg azelőtt nem voltam tini...
2013. júl. 11. 21:14
 3/5 anonim válasza:
menj el úgy orvoshoz hogy a szüleidnek nem mondod el :) az orvos biztosan megértőbb :D
2014. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bizsergő érzés, akkor lehet vérkeringési probléma is.
2014. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom... De olyan, mintha a csontjaimban érezném...
2014. aug. 22. 23:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!