Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülgyulladás során jó ha...

Fülgyulladás során jó ha gennyes váladék folyik a fülemből?

Figyelt kérdés

Keddtől szenvedek a fülgyulladás miatt, és kétszer voltam sürgősségin, ott a orvos adott antibiotikumot, amitől kiütéses lettem, és nem igazán segített. Majd másnap (pénteken) elmentem a fül-orr - gégészhez, ott kimosták a fülem és raktak bele orvosságos gézt, amit ma reggel szedtem ki belőle, és délután elkezdett folyni a fülem.

Tehát most ez jó??


2013. júl. 14. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha felszúrták akkor igen. Ha nem akkor lehet hogy kirepedt a dobhártyád. Akkor az orvos benézte.
2013. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az súlyos? mert már nincs sem bedagadva és nem is fáj..olyan mintha meg sem történt volna az eset.. hagyjam így, hogy folyjon és tisztuljon magától, vagy menjek vele újra dokihoz..??
2013. júl. 14. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj mert már nem nyomja a váladék. Nem súlyos a dolog mert begyógyul (kis hegesedéssel).

Dokihoz mindenképp menj el. Azért kellene megmutatnod, hogy valóban kilyukadt- e. Mondjon valamit mennyi idő alatt gyógyul be (addig nem mehetsz vízbe, illetve érzékenyebb lesz).

2013. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. :)
2013. júl. 15. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!