Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj folyamatosan a gyomrom?

Mitől fáj folyamatosan a gyomrom?

Figyelt kérdés
Kerek 5 hónapja egész napos, folyamatos gyomorfájás gyötör, de iszonyatos, egy pillanatra sem múlik. Étkezésre felerősödik, elkezd korogni(!!!), késszúrásszerűen fáj, lüktet, feküdni sem tudok rajta. Puffadok is. Elmentem gyomortükrözésre, minden negatív lett, mindent szép rendben találtak. Ultrahangon is voltam, szintén. Most véreredményekre várok, amikből szintén sok minden kiderülhet. Én valamiféle emésztési rendellenességre gondolok, de igazából fogalmam sincs.

2013. júl. 16. 11:29
 1/7 gömbicica ***** válasza:

próbálj meg egy tisztitókurát tartani.

ne egyél zsemlét, fornettiket, édességet, nápolyit, kekszeket. felvágottakat csak a jó minőségüt.

ÉS NYUGALOM!!!

minden betegség lelki eredetü.

A gyomor feladata az emésztés.

Nincs valami olyan probléma, gond, amit nem birsz egyszerüen megemészteni, vagy az is lehet, hogy már régen volt ilyen, csak nem léptél még tul rajta?

Ha nem szünnek a panaszok, ne hagyd magad. járj a doki nyakára.

epéddel minden rendben?

iszol elég vizet?

tulsulyod van?

puffadástól rohadt rosszul lehet lenni.

akkor egyél csak, ha tényleg kivánod az adott kaját.

ha netán nincs az érzés, hogy ez nekem kell, akkor ne egyél, akár egész nap sem.

körömvirág tea is jó ilyesmire.

[link]

5 hónapja minden nap gyomorfájás? az kész dili lehet.

székleted normális? rendszeres?


nem is tudom mi lehet még hirtelen ami ilyen panaszo

kat okoz.


talán segitettem. üdv. Edit.

2013. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bizony, 5 hónapja. Az egy dolog, hogy nappal nem hagy élni, de éjszaka meg aludni nem tudok, szóval mindegy mit csinálok, fáj.

Epémmel minden rendben, iszom eleget, nincsen túlsúlyom, sőt... Iszok gyomornyugtató teát, amit recept alapján kevertünk, és az elég jó, de az sem szünteti meg teljesen, csak valamilyen szinten enyhíti.

2013. júl. 16. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pro-biotikum kúra???

Pszichés tényezők, párkapcsolat, munkahely?

Gondold át, mi az az életedben amit nem tudsz elfogadni, amivel nem tudsz azonosulni? És ha azzal szembenézel, változtatsz, sokat jvulhat

2013. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és gondold át mi történt 5 hónappal ezelőtt???????
2013. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gömbicica ***** válasza:

4-es hozzászólóval egyetértek!!!


gondolj vissza mi történt mikor elkezdett a panaszod jelentkezni.


Ajánlok egy oldalt. Mielőtt legyintesz, és azt mondod, hülyeség, olvasd végig. Utána is ráérsz majd legyinteni, ha ugy gondolod.

[link]

2013. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, egyáltalán nem legyintek, hiszen tisztában vagyok vele, hogy a stressz sok minden okozója lehet.

Azt is tudom, mi történt 5 hónappal ezelőtt, amitől elkezdődtek a panaszok, azon a dolgon már változtattam, sőt, terápiára is járok.

Most sikerült nemrégiben eljutnom egy olyan orvoshoz, amilyennel ritkán találkoztam életem során. Hihetetlenül aranyos volt, kereken FÉL ÓRÁT szánt rám, és csak beszélt és beszélt, a telefonján kinyomkodta, nem sietett. Nagyon sokat jelentett a vele való találkozás is, valamint kaptam egy gyomornedv-ellenálló gyógyszert.

Mindent megteszek azóta már a majdnem második hete, eddig nem javult az állapotom. Remélem, hamarosan kifizetődik a munkám gyümölcse. Olyan nincs, hogy örökké fájjon, igaz?

2013. aug. 1. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Te döntesz magadról, ha tudod mi történt akkor, akkor valami módszert találj annak elfogadására!!!!

Mert "nem veszi be a gyomrod" az akkor történteket.

2013. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!