Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 25 éves nő vagyok és bőrproblé...

25 éves nő vagyok és bőrproblémáim vannak, többi lent?

Figyelt kérdés
AZ arcomon olyan valamik vannak ÉVEK ÓTA amiket se nem lehet pattanásnak, se nem miteszernek nevezni. Ha megynomom nem jön belőle semmi, viszont enyhén dudoros és sok van belőle. Nem valami esztétikus látvány. Főleg az álkapcsom és a nyakam találkozásánál van meg úgy az egész arcomon elszorva. Amiket eddig próbáltam nem segítettek. Ráadásul egy pár hónapja már a mellkasomon is megjelentek. Mi lehet ez? És mi az ellenszere? :(
2013. júl. 17. 01:05
1 2
 1/11 Titkos Málna válasza:

Menny el bőrgyógyászhoz, ő biztos tud segíteni és meg mondja, hogy mivel és, hogy kezeld:)

Egyébként lehet a melegtől jöttek ki, vagy allergiás vagy...elmehetsz egy ilyen allergia tesztre is ha az meg nyugtat vagy hogy is hívják azt, de mindenképp menny el orvoshoz:).

2013. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először is, ne menny,inkább menj el bőrgyógyászhoz! :)

Nagyon komplikált a betegséged: szerepet játszanak benne genetikai és hormonális problémák.

A bőrgyógyász ki fog vizsgálni és annak megfelelően ad kezelést.

2013. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Voltál már vele bőrgyógyásznál? A bőrön megjelenő elváltozásoknak általában belő okai vannak, így az okot kellene megszüntetni a külső kezelés mellett. Sokat segíthet egy méregtelenítés is.Érdemes gyógynövény és természetes alapú krémeket használnod.
2013. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, a bőrgyógyász lenne a leglogikusabb, igazatok van. Egyedül az a baj hogy nincsenek jó tapasztalataim velük.. Még tinédzser koromban volt genitális herpeszem és 3 bőrgyógyász nem tudta megmondani hogy mi lehet a baj. :(

Nem nagyon bízok az egész orvostudományban ha fogalmazhatok így. Az viszont valószínű hogy belső okai vannak ennek az egésznek és egy méregtelenítő kúra tényleg nem ártana, de vajon használ e ha dohányzik az ember?

2013. júl. 17. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Tökéletesen megértelek, de azért mégis érdemes lenne megnézetni, legalább a diagnózis felállításáért, hátha most eltalálják az okot. Annak ismeretében már célirányosan lehet bármit is ajánlani. Sajnos időnként nem kerülhetők el a dokik.Igaz én is kerülöm őket, inkább gyógynövényeket, természetes dolgokat használok már megelőzésre is, bár vannak olyan dokik, akik ebben tudnak segíteni, tanácsot adni, velük viszont bármikor tudok akár telefonon, személyesen is konzultálni. A dohányzás mellett is lehet méregteleníteni a szervezetet. Ha dohányzol akkor C vitamont fogyassz rendszeresen, mert azt is viszi ki a szervezetedből. Akár allergiás reakció is lehet, hogy megjelentek rajtad azok a valamik.Én továbbra is egy jó méregtelenítést ajánlanék megfelelő gyógynövényekkel és mellé pár szintén gyógynövény alapú krémet kipróbálni.
2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Örülök hogy egyetértünk, megfontolom a dokit... de khm...

A méregtelenítő kúrának pedig utána fogok nézni mert balahogy érzem hogy hasznos lenne. aZon kívül meg van itthon aloe vera növényem, csak sajnálom levagdosni a szép leveleit. De keresek midnenféleképpen a közeljövőben valamit, mert ez már így nagyon nem megy.

2013. júl. 17. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! A méregtelenítő kúra mindenképpen hasznos.Nem csak a lakásban kell időnként nagytakarítást tartani, hanem a szervezetünkben is.Elég sok káros anyagot megetetnek velünk, amiknek egy része nem ürül ki másként a szervezetünkből.A méregtelenítéshez a stabilizált Aloe Verás termékek remekül használhatók pár gyógynövénnyel kiegészítve.Én és az ismeretségi köröm is ezeket használjuk. Az szuper, ha van Aloe Verád. Nyugodtan vágj le egy levelet és a belső kocsonyás zselével kend be a bőrödet.Nem kell belőle sok, a levélmaradékot meg hűtőbe teheted és még használhatod Sokat fog segíteni, rengeteg jó hatása van.Erre való a növény.
2013. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Erre való erre való... :D

Dehát ha egyszer olyan szép.. Na, azért már ki is próbáltam, levágtam egy kis darabot az egyik leveléből és magamra kentem. Holnap megismétlem... és készítettem magamnak csalánteát is.. A természet az amiben én igazán bízom és nem a gyógyszerekben!

Köszi a jótanácsokat!

2013. júl. 17. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól teszed, ha a természetben, a természetes dolgokban bízol.Ezzel én is így vagyok.A gyógyszerek káros mellék és kereszthatásából adódó halálokok a 4. helyen szerepelnek a halálozási sorban. A magyarok sajnos Európa legnagyobb gyógyszerfogyasztói, ami meg is látszik az egészségi állapotokon. Kíváncsi vagyok, hogy milyen változásokat tapasztalsz majd a bőrödön.Nekem is van cserepes Aloe Verám is, csak mivel szubtrópusi növény, így az összetevői, hatásai is kicsit mások (mint pl a magyar és az eredeti narancs). A csalánteával azért vigyázz, ne vidd túlzásba a fogyasztását, mert volt aki e miatt került súlyos állapotban korházba. Azért több gyógynövény, vagy gyógynövény kivonat egyidejű fogyasztására is oda kell figyelni, mert azok is okozhatnak kellemetlen meglepetéseket.Ezért célszerű minőségi, egy termelő, gyártó termékcsaládját fogyasztani, mert akkor ez a kockázat is elkerülhető.

2013. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem még hogy segítenek a gyógyszerek hanem rontanak a helyzeten. Interneten azért elég sokat lehet olvasni dolgokról, például a kemoterápáról ami teljesen leépíti az embert és igen kis százalékban gyógyít.

A csalánteával ne ijesztgess légyszíves mert így is alig mertem meginni :D Olyan furcsa hogy egy olyan növény teáját iszom ami egyébként annyi "fájdalmat" okozott már. Utánaolvastam és nem találtam infot arról hogy valaki korházba került volna, te vagy az első. Tehát nem annyira örülök neki hogy nem fogyaszthatom korlátlanul... :( Írok majd ha akarod/akarjátok hogy segítettek e ezek a gyógynövények...

Szerintem ne félj az aloe verától, mert ha sivatagi ha nem, biztos hogy több benne a hasznos mint a kártevő anyag, főleg gyógyszerekkel szemben!

Vissza a természethez <3

2013. júl. 17. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!