Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A műbillentyű műtét milyen?

Vercsii kérdése:

A műbillentyű műtét milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 év múlva valszeg műbillentyűm lesz. Aki már át esett egy ilyen műtéten az eltudná nekem mondani hogy milyen most úgy élni, és milyen a műtét, meg ilyesmi!

Előre is köszönöm:)



#Szívműtét..
2013. júl. 17. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sertés billentyűt nem választhatsz?

Igaz, hogy cserélni kell időnként, de nem kell vérhígítót szedned és nincs hangja sem. A műbillentyűnek van egy kattogó hangja, amit nehéz megszokni.

2013. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából az az érdekes hogy nem magyarul írták rá a papíromra hanem latinul.. és lefordítottam..és MŰbillentyű javasolt!.. na hát nem tudom.. igazából baj lenne ha nem ültetnék be? mert nem nagyon szeretném..
2013. júl. 17. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Meghalhatsz. Én rákérdeznék a sertésbillentyűre, igaz, hogy nem örök élet egy, kb 10 évente kell cserélni, de teljes életet élhetsz vele gyógyszerek nélkül.
2013. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ennyire súlyos lenne?:'( Bár a műtétbe is belehalhatnék. Egyébként most 13 éves vagyok:) és majd csak 15 évesen kell majd műteni!:/
2013. júl. 17. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, mi a bajod. Mitrális prolapsus? Mert ha az súlyos, tönkremegy a szíved és belehalsz.
2013. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az egyik szívbillentyűm nem záródik teljesen csak negyedéig!.
2013. júl. 18. 10:07
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyébként az van ráírva a papírra:

Megállapított Diagnózis: A kéthegyű billentyű prolapsusa.

2013. júl. 18. 13:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Visszaszivárog a vér a szívedbe, ha csak negyedéig záródik, igen veszélyes állapot hosszú távon, mert megvastagszik a szív fala, többet kell dolgoznia, ezt meg kell műteni. Rutinműtét ma már, de mégis csak egy szívműtétről beszélünk.
2013. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondták h müteni kell? mert csak a papírra van írva.
2013. júl. 18. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor annyira csak nem súlyos, bár attól is függ, mennyi idős vagy, fiatal korban nem szokták műteni még, kivéve ha nem okoz nagyon súlyos tüneteket (szédülés, fájdalom, stb)
2013. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!