Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fülem bedugult mi a teendő?

A fülem bedugult mi a teendő?

Figyelt kérdés

SOS Légyszíves segítsetek a füleim bedugultak :)

Olvassátok el légyszíves nagyon hálás lennék mert én félek 15 éves vagyok de a félénkség mindig kijön :)

Nagyon szépen köszönöm előre :)

Nem szeretném hogyha felszúrnák én félek attól :S

Sziasztok nagyon kérlek titeket segítsetek mindkét fülem bedugult reggel fájt de kőrózsa gőzölés olyan piros lámpával melegítettük.Az ellőt 1 héttel a jobb fülem fájt de 3 napon belül nem fájt már :) de akkor még be se volt dugulva :).

De lehető esetősegek sokat fürödtem mert a víz a fülembe tuti ment mert szeretem amikor belemegy :) nem fáj semmi csak akkor ha lehajolok némi kor :) meg ha odateszem a kezemet és utána rá tenyerelek és bumm benyomom kicsit és elengedem :)

Ja és ha mozgatom a fejemet akkor mindkét fülembe mintha mozogna valami :) remélem víz van benne és csak egy kis fülmosás szükséges.:)

anyum takarítja a fülemet mert én nem tudom nem látok bele :D és rendesen takarítja még életembe nem volt annyira bedugulva holnap elmegyünk az orvoshoz nem fül orr gégészhez egy rendes orvoshoz :) megkérdem mi a teendő és ha esetleg elmúlna reggelre akkor egyértelmű hogy elmegyek mert lehet visszatérő :) ,,jobb félni mint megijedni" nem ? :) és ha esetleg tudnátok tanácsot adni vagy nem is tanácsot hanem hogy mit tegyek vagy mit tesz a doki mondjuk olvastam de őszintén válaszoljatok, hogy fülszúrás szükséges vagy mosás vagy szívás(nem tudom mi az valami más neve van azt mondják tölcsér és kiszívják de kellemes érzés :) ) könyörgök őszintén válaszoljatok :) nagyon hálás lennék és békés szívvel mennék az orvoshoz :) nyugodt lélekkel :)

Nagyon szépen köszönöm előre :)



2013. júl. 28. 22:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaj még anyit tennék hozzá miellöt bedugult 39 es lázzam volt éjjel de hála elment és fájt a torkom az oroomat mindig kifujom igy nem hiszem beszorult volna mondjuk már régotta küszködök egy kis slejmmel a torkomba de sajna nem jön ki köptető se segitett
2013. júl. 28. 23:06
 2/2 esther98 válasza:

Pucold ki rendesen a füledet. Az azért gáz, ha 15 évesen még anyud mossa a füledet...

A másik megoldás a doki. Szerintem fülgyulladás, ha lázas is vagy. Félelem ide vagy oda, a dokinak az a dolga, hogy meggyógyítson, tökmindegy, hogyan.

2013. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!