Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS mi ez az érzés?

SOS mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
refluxos vagyok torkom folyton kaparja valami, elkezdtem inni salvus vizet két hete és gyógyszert szedek rá, de most olyan fuán csilandoz a torkom nemtudom mitől, rosszabb lenne? vagy gyógyul be? azért érzem ezt?

2013. aug. 4. 22:59
 1/2 tetris ***** válasza:
Ha refluxos vagy, akkor a gyomorsav nyilván kikezdte a nyelőcsövedet. Ha szeded rá a gyógyszereket, és a salvus vizet, akkor szerintem az lehet, hogy most kezdett el begyógyulni a felmaródás, és azt érzed. De nem vagyok orvos.
2013. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon remélem! mert két éve szenvedek abban hogy állandoan szar a torkom....csak most teljesen mást érzek és kicsit megijjedtem de remélem csak gyógyulgat.. oan bizsergető érzés...
2013. aug. 4. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!