Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet valamilyen szívbetegség?

Ez lehet valamilyen szívbetegség?

Figyelt kérdés

Szombat reggel indultunk nyaralni,és a kocsiban elkezdett szúrni a a bal mellem alatt,és fölött.Néha a jobb oldalt is szúr.Ja és igen,még a kezem is zsibbad.Leginkábbb a bal.

Ez minden,ami mai napig nem múlt el.Anyukám azt mondta,hogy biztos csak beszorult a levegő..de nem hiszem.Légyszi segítsetek!



2013. aug. 6. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM szívbetegség.Leginkább izomfájdalom okoz ilyet,ami lehet akár stressztől,feszültségtől is,de akár attól is,h "rosszul"ültél az autóban.
2013. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szúró érzés általában stresszes állapot miatt van, sok fiatalnál előfordul, de azért egy kivizsgálás nem árt.
2013. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az lehet,de én olvastam olyat,hogy akinek szúr a szive,annak zsobbad a bal keze,és az ultalhat arra..de remélem nem..

Amugy 11 évesen előfurdulhat?

2013. aug. 6. 08:50
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valamit,hogy hogy múljon el?
2013. aug. 6. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

11 évesen nem fogsz "szívbajban" meghalni,hacsak nincs valamilyen veleszületett rendellenességed,de arról már tudnál. Amúgy a szívbaj nem csak néha szúr,amiatt szombat reggel óta már nem itt írnál és nyaralnál.

Hova utaztatok? Nem izgultál az utazás,nyaralás miatt?

Kérd meg anyukádat,h ott ahol szúr finoman masszírozzon meg.

2013. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem izgultam.Amúgy hajduszoboszlóra,nyíregyházára,és egerbe:) de lehet anyunak van igaza,csak beszorult a levegő,mert néha a bordám között is érzem.Köszi a válaszok:)
2013. aug. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!