Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az hogy úgy érzem...

Mitől van az hogy úgy érzem hogy a valóság csak egy álom? Ha felteszem magamnak a kérdést hogy most hol is vagyok igazából megtudom mondani hogy mondjuk a bolt kellős közepén, de egy furcsa érzés fog el, és azt érzem mintha az ágyban lennék igazából.

Figyelt kérdés

Minden olyan ködös, a memóriám is romlott, esténként nehezen alszok el.

Ha a barátnőmmel vagyok mindez megszűnik, de mivel messze lakik így sokat kell utaznom hozzá.És mikor leszállok a buszról a saját városomban az egész nap mintha álom lett volna,és utána amíg újra nem találkozok vele ebben az alvó állapotban érzem magamat.

Van amikor a szobámban ülök és hirtelen feszítő érzést kezdek érezni a mellkasomon és olyankor nem bírok megmaradni a szobámban, ki kell mennem az udvarra hogy elmúljon a halálfélelmem.Már lassan rossz érzés a szobámban lenni.

Mi a franc van velem? Kezdek begolyózni ?

20/F



2013. aug. 7. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, menj el az orákulumhoz, hogy megerősítse benned, hogy te vagy a kiválasztott.
2013. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Electronegativ válasza:
Ezt az érzést derealizációs zavarnak hívják, átestem rajta. 1 éve kezdődött nálam a pánikbetegség és annak melléktünetei. Ha kérdésed lenne vagy csak épp beszélgetni szeretnél valakivel erről szivesen segitek! Üdv, Zsuzs
2013. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!