Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon felek ettol, mert...

Nagyon felek ettol, mert mamam azt mondta neki csinaltak ilyet es borzalmas volt. En felek hogy ramjon a hanyas szerintetek?

Figyelt kérdés
faj minden belso szervem plane a jobb oldalam.voltam 3 orvosnal is es azt mondjak bevan gyulladva a gyomrom a belem,es a hasnyalmirigyem is.kiirtak gyogyszereket es azt mondtak ha nemsegit hetfoig akkor csovet kellesz nyelnem.
2013. aug. 10. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy csövet kell nyelned? Gyomortükrözésed lesz? Mert az abszolút fájdalommentes. Annyi csak benne a kellemetlenség, hogy nehezebben kapsz levegőt.
2013. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen azt fogjak csinalni.es nalunk senkit nem altatnak ilyenkor.es nyugtatot sem adnak.nagyon felek hogy nehogy ramjojjon a hanyas,rettegek
2013. aug. 10. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem altatásban csinálják. Nyugodj meg, tényleg fájdalommentes. És éhgyomorra kell menned, úgyhogy nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy hányj.
2013. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nemtudok uralkodni magamon annyira felek.egy lanynak gyomor rontgent csinaltak nemertem nekem miert kell csovet nyelni.nagyon felek hogy hanyas fog kinozni es hogy rosszul leszek
2013. aug. 10. 16:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a gyomor üreges szerv és csak így lehet megnézni. Előtte befújják a torkodat lidokainnal úgyhogy nem fogsz érezni semmit, nem fogsz öklendezni.
2013. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
es miert irjak egy csomoan mas helyeken hogy mind oklendeztek,meg nagyim is nagyon rosszul volt tolle
2013. aug. 10. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is meg voltam ijedve, mert utánaolvastam a neten és azt írták, hogy így fáj, meg úgy fáj. Sírva mentem be a rendelőbe, de nevetve jöttem ki, hogy hoppá csak ennyi volt?!
2013. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és egyetlen 1 perc az egész.
2013. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
en meg azt olvastam hogy tiz perc es bofoges jon ra az emberre meg hanyas.mamamnak is csinaltak kiderult hogy rakos de o azt mondta nagyon rosszul volt mikor csinaltak.jaj annyira felek
2013. aug. 10. 16:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és 1 perces!
2013. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!