Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mire utal? Van okom félni?

Ez mire utal? Van okom félni?

Figyelt kérdés
Elég érdekes történik velem és nem találom az okot,bár sejtem.Este megkívántam egy kis dinnyét,elkezdtem enni és kb már az első harapásnál elharaptam a nyelvem és a szám.Gondoltam véletlen volt,de újra és újra ugyanaz történt.Azóta semmit sem tudtam enni.Hülyén hangzik,e mintha nem tudnám kordinálni a rágást.Inni tudok.Egyébb tünetem nincs,bár 2 napja mintha a fejem jobb oldalában éles,szúró fájdalmat érzek 1-2 másodpercig.Délután lesz orvos.Ez mitől lehet?
2013. aug. 13. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

"Hülyén hangzik,e mintha nem tudnám koordinálni a rágást."

- nem, nem erről van szó. Véletlenül (kicsit mohó voltál:) megharaptad és megduzzadt és ettől mások lettek a rágási viszonyok, ezért törtnénik újra meg újra. Olyan mint amikor valaki megrántja a bokáját, és újra meg újra ott sérül - nem azért, mert elfelejtett járni, hanem mert megváltozott az egész test mozgása és ettől sérülékenyebb.

2013. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!