Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális (bövebben lent)?

Ez normális (bövebben lent)?

Figyelt kérdés

Hát kb. másfél, két hete gyakran hasmenésem van. De nem úgy, hogy minden nap, hanem egyik nap van, aztán nincs. Vagy több napig van, aztán pár napig megint nincs. Vagy van olyan is, hogy elmegyek egyszer, akkor normális a székletem, aztán a nap másik felében megint el kell mennem, akkor pedig híg a székletem. Sőt olyan is volt, hogy a székletem első fele normális volt, az utána jövő pedig már híg.

Tejet nem iszok mostanában, pont ezért. Ma se ettem tejterméket még tejterméket. Illetve tegnap a túrógombócra tettem egy kiskanál tejfölt, de a többiek is ettek belőle, szóval romlott biztos nem volt (meg volt mikor régen megettem magába egy doboz tejfölt, és semmi bajom nem volt).

Érdemes ezzel orvoshoz menni? Vagy csak én veszem túl komolyan?



2013. aug. 15. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Apukámmal is ugyanez volt. Erre van valamilyen gyógyszer (sajnos már elfelejtettem a nevét), és jó is, apumnak használt. Viszont ha nem javul, akkor érdemes lesz orvoshoz menni.
2013. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves kerdezo, en is hasonlo cipoben jarok, te jutottal valamire, hogy ez mitol van?
2015. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!