Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom, alvásproblémám lehet?

Nem tudom, alvásproblémám lehet?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult velem, van amikor mindig, hogy amikor lefekszem olyan fél vagy 1 óra hossza után tudok mélyen elaludni. Miért van ez? Meg van itt egy másik gond. Tegnap egy barátomnál aludtam most ismertem meg személyesen, interneten megismerkedtünk és szinte szégyellem, amit mondott reggel hogy megcsaptam a kezemmel őt.(de neki nem fájt, biztos valamit álmodhattam). Van amikor beszélek éjszakánként valamit, csak nem értik. Ezt már nagyanyám tapasztalhatta többször is, amikor nála kint nyaraltam pár napot. Vergődöm, nyugtalan vagyok, mi oka van ezeknek a gondjaimnak?


15/F



2013. aug. 15. 21:27
 1/1 anonim válasza:
régen énis beszéltem álmomba, meg alvajáró is voltam, de kinőttem szerencsére. szerintem ennyi idősen nem kéne 'alvásproblémáidnak' lenni. ha nem tudsz elaludni olvass egy könyvet, az hamar elálmosít. ha nem segít keress fel orvost. lehet hogy pszichés dolog van a hátterében
2013. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!