Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki egyszer alkoholmérge...

Ha valaki egyszer alkoholmérgezést kap agykárosodása lesz?

Figyelt kérdés
berugtam és ez már a 2. nap de érzem hogy valami nincs rendben nem ugy fog az agyam ahogy szokott

2013. aug. 20. 18:26
 1/9 Vortrex ***** válasza:

Aki ilyet kérdez szerintem biztos agykárosodást kapott :-D

Amúgy semmi agybajt nem kapsz attól, ha egyszer rendesen lerészegedsz, az meg pia függő, hogy mennyi ideig fáj tőle a fejed. 2-3 nap simán belefér, egyél c vitamint, igyál sokat, pihend ki magad és majd elmúlik az agykárosodásod xD

2013. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de le vagyok lassulva meg miden
2013. aug. 20. 18:49
 3/9 Vortrex ***** válasza:

Mitől ne lennél ? Nem sakkoztál 2 napig, hanem józanodtál, ez teljesen normális..


Gondolom azelőtt még soha nem ittál annyit, vagy egyáltalán :)

2013. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez volt az első hogy berugtam de nem hánytam csak 1x de nem jo a memóriám ez normális ? nemtudok koncentrálni
2013. aug. 20. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, elmúlik.
2013. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha már kérdezed, az alkohol mindig okoz agykárosodást: gyorsítja az agysejtek pusztulását. Persze ha keveset iszol, akkor gyakorlati változás még nem észlelhető, sőt még egy berúgásnak se lesz hosszú távon is érezhető hatása, de ha rendszeresen, nagy mértékben iszol alkoholos italt, az tényleg árt az agyadnak. Tehát ismétlem, most nem ennek a hatását érzed, de azért van ilyen hatás.
2013. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fosika válasza:
szia hlod neked meddig tartod ez az állapot nekem most pont ugyan ez van 13 napja tart ez az állapot de már enyhült azota de még mindig tart feledékeny vagyok és a memoriám is szar meg nem olyan mint régen lécci válaszolj köszi előre is
2014. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fosika válasza:
mert nem tudom hogy mi ez de az első 3 nap volt a legkeményebb
2014. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem elmult szerencsére
2014. jan. 12. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!