Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a lábamnak?

Mi baja lehet a lábamnak?

Figyelt kérdés
Ráugorva nagy fájdalmat éreztem a lábfejemben, 3 napja pihenek. Nem látszik rajta sok minden, talán a lábfejem picit zöldes, a talpam szélén duzzad meg kicsit, ha erőltetem(de a lábfejem nem duzzadt). 3 nappal ezelőtt alig bírtam járni, most itthon elvagyok vele, de szerintem ha elindulnék, nem bírná még sokáig. Néha a lábszáram is fáj, de az olyan mintha izomláz lenne. Többször zsibbadt is. Használok kenőcsöt, meg borogatom. Meghúzódott talán? Vagy mi történhetett? Pénteken menjek el röntgenre vagy ne erőltessem és előfordulhat, hogy hétvégén sikerül kipihennem? Orvos nélkül is meggyógyulhat? Előre is köszi, aki ír!

2013. aug. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én egy hétig gyalogoltam törött lábközépcsonttal, nem fájt igazán, viszont megdagadt és mikor már a cipőmbe nem fértem bele, gondoltam megmutatom orvosnak u.h. kis dolgok is lehetnek nagyok, szerintem nézesd meg pénteken. A lábszárad azért fáj mert máshogy terheled a fájdalom miatt.
2013. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben lehet van valami..Hát ma már megdagadva nincs, meg konkrétan nem fáj, de mintha gyenge lenne. Nem biztos, hogy tudnék vele gyalogolni, de nem merem kipróbálni, lehet pihentetni kellene még:/
2013. aug. 29. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, ment is a zöld kéz!:)
2013. aug. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!