Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt? Már megőrjít...

Mi okozhatja ezt? Már megőrjít.15/L

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan milyen időközönként,de minden héten/második héten 2-3 napig iszonyatos izomfájdalmam van. Tényleg egyszerűen minden porcikám fáj,annyira,hogy alig bírok mozogni,mert minden mozdulat fájdalmat okoz. 3 hónapja megy így. Ilyenkor nagyon kimerültnek,kialvatlannak is szoktam érezni magam. Aztán mintha semmi sem történt volna,egy csapásra elmúlik. A menstruációm is rendszertelenné vált(azóta mióta előjött az izomfájdalmam is),11 éves korom óta megvan,nagyjából mindig akkor jött meg amikor kellett.

Azt tudom,hogy a nyirokrendszeremben valami bibi van,arra szedek gyógynövényt,már sokat javult,de még mindig nem az igazi. Semmi komolyabb betegségem nincs,az utóbbi időben rengeteg kivizsgáláson voltam,semmit nem találtak,minden rendben van velem(elméletileg).

Most akkor mi is ez? Pszichés dolog is állhat emögött?

Köszönöm!


2013. szept. 1. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérnék időpontot az immunológiára.Nálam így kezdődött, a végén már lábra sem tudtam állni, a hideg rázott, meg minden bajom volt.Egy vérvételből kiderítették mi a baj.Mert ott nem sima vérsüllyedést néznek, hanem pl reumafaktort, meg egyebeket.Nálam 23évesen derűlt ki hogy szisztémás lupuszos vagyok. Remélhetőleg nálad nem találnak semmit, de az ilyen megmagyarázhatatlan, többi orvos nem talál semmit dolgok általában immunológiai eredetűek!Menj el egy immunológiára (Pécsen nagyon jó dokik vannak a Honvéd kórházban).
2013. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!