Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Este állandoan szomjazok. Mi...

Este állandoan szomjazok. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Úgy kezdõdött hogy éjjelenként ugye felkelek vizet inni,eldöntöttem rakok egy vizesflakont az ágyam mellé ,hogy ne verjem fel a házat mikor inni megyek.Azóta mióta kezdek készülõdök lefeküdni kezdek szomjas lenni.Iszok,majd ujra iszok.de a szomjuságom nem csillapodik.Éjjelente is arra ébredek,hogy nagyon ki vagyok száradva.Nemtudom mi lehet velem.Szerintem megiszom a napi 2litret.A cukorbetegségnél pedig állandó a szomjúság,de pisilni se pisilek olyan nagyon gyakran,csak mint egy normális ember.



Segitsetek kérlek.



2013. szept. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd le, hogy valóban meg van-e a 2 liter.

Mit eszel? Túl sós, fűszeres, vagy szárazabb ételke után több folyadék kell.

Sportolsz? AKkor is több kell.


Ha ez mind rendben van, akkor orvos.

2013. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban szomjas vagy, vagy csak az elalvást akarod húzni?
2013. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak simán hozzászoktattad a szervezeted, hogy akkor iszol, és az egész napi folyadékszükségleted akkor igyekszik magához venni. Igyál napközben többet és ne egyszerre sokat, hanem oszd el. A szervezet hamar hozzászokik a folyadékmennyiséghez, ha mondjuk két nap sokat iszol, akkor a harmadik nap is annyi vízre leszel majd szomjas. És nyilván ha ez éjjel történik, akkor ugyanez a helyzet. Nappal igyál rendszeresen, éjjel pedig már ne. Ha nagyon ki vagy száradva akkor is csak pár kortyot igyál és vissza fog állni a szervezeted a normális kerékvágásba.
2013. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sportolok:) Rendben ellenõrizni fogom s bevezetem amit mondtatok!:)Köszi szépen a válaszokat!:)
2013. szept. 8. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!